Zayıflama Yötemleri – Ayakkabı ve Bant

By | 29 Eylül 2014

Zayıflama Yötemleri – Ayakkabı ve Bant

Zayıflama ayakkabısı ile günlük düzenli yürüyüşlerinizle sağlıklı kilo vermenin keyfini yaşayacaksınız. Günlük olarak tempolu yapacağınız yürüyüşlerde bu ayakkabıyı tercih ederek; karın, kalça, basen, sırt kaslarınızı çalıştırıp yüksek kalori harcamanız sağlanır. Yapılan yürüyüşlerin duruş pozisyonunuzu otomatik olarak dengelemesi sayesinde tüm ortopedi problemleri ortadan kalkmış olur.

 

Yürüyüşlerinizde temponuzda yürüyüş mesafenize kadar artış yaşanmasını sağlayan zayıflama ayakkabısı, günlük hayatta da vazgeçilmeniz olacak. Sağlıklı kilo vermenin en iyi yolu spor yapmaktır. Beslenmeye dikkat edip, spor aktivitelerine yönelerek yaz gelmeden vücudunuzu forma sokabilirsiniz. Spor yapmak ile doğru spor yapmak arasında büyük farklar vardır. Bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirdiğiniz yürüyüşlerden verim almanız en düşük seviyede sonuçlanır.

Vücut ağırlığınızı ayaklarınıza eşit bir şekilde vererek hem daha uzun sor yaparsınız hem de daha sağlıklı bir şekilde kalori yakabilirsiniz. Tüm bunların hepsini karşılamak sadece bir ayakkabı ile mümkün. Adımlarınızı sağlıktan ayırmamak ve fit bir vücuda sahip olmak için bu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Tüm istenmeyen kilolara veda etmek için sadece bir adım atmanız yeterli.
zayıflamaa
Zayıflamanın bir diğer yötemi ise zayıflama bandıdır. Plus form zayıflama bandını göbek bölgesi yada zayıflamak istediğiniz bölgeye 1 adet yapıştırmanız yeterlidir. İsterseniz 12 saat kalır isterseniz 6 saat tamamen size kalmıştır. Düzenli olarak 1 ay kullanın fazla kilolarınızdan belli oradan verin. Zayıfalama bandı ile fit vücuda sahip olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir