Yeşil kahve nasıl kullanılır ?

By | 20 Mart 2014

Yeşil kahve nasıl kullanılır ?

>Son yıllarda çok fazla bir şekilde fastfood adı verilen yiyeceklerin artmasından dolayı ve aynı zamanda insanların kolaya kaçarak sürekli olarak hazır yiyecekler tüketmesinden dolayı insanlar tarafından obez olma tehlikesi ile baş başa kalmaktadırlar. Yaşı henüz çok küçük olan çocuklarda bile görülen obezite insan sağlığını olumsuz yönde etkilemesinden dolayı, uzmanlarda insanları obez olmaktan kurtarmak için araştırma içerisine girdiler.

yeşil kahve çekirdeğiİnsanlar fazla kilolarından kurtulmak için, uzman olan hekimler tarafından tavsiye edilen yeşil kahve sayesinde insanlar çok hızlı ve çok sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başladılar. Yeşil kahve hazırlanışı oldukça kolay olmasından dolayı insanlar yemek yemeden yarım saat önce, sadece 5 dakikalarını ayırmak sureti ile hazırlayacakları coffee fit yeşil kahve ile birlikte vücutlarında bulunan yağlar eriyecektir.

Yeşil kahve tozu ile yapacağınız kahveyi yudumlarken, alışık olduğunuz kahve tadını alacaksınız. Bu yüzden de zorlanmadan kahveyi içebileceksiniz. 1 bardak içerisine atacağınız bir yemek kaşığı yeşil kahvenin üzerine ekleyeceğiniz sıcak su sayesinde yeşil kahveniz olacaktır. Yeşil kahve içenlerin dikkat etmesi gereken en önemli husus ise, kahveyi şekersiz içmek olacaktır.

Satış Sitesi Yeşil kahve eczane

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir