Yangından Çıkarılan Çocuklar Ölü Olarak Çıkarıldı

By | 13 Nisan 2013

Ateşli kazma saat rağmen, kir clawing çıplak elleriyle, kurtarma görevlilerinin kir bir duvar bir Kuzey Carolina ev şantiyede bunların üstüne çöktüğünde yeraltına gömüldü ücretsiz iki genç çocuk tutamadı.

Pazartesi sabahı erken saatlerde, yetkililer yakalanan 6 yaşındaki kız ve 7 yaşındaki bir çocuk için çok geç olduğunu tespit etmişti. Oksijen eksikliğinde, onlar hayatta iken olası idi.

Ve böylece, 6 pm Pazar kısa bir süre önce başladı çılgınca arama ve kurtarma çabaları, artık bir kurtarma biridir.
“Biz bu bizim bölge dışında olduğu için bir fark yaratmak mümkün değildir, bu gibi çağrı ne zaman vardır,” Dion Burleson, Lincoln County Acil Durum Yönetimi sözcüsü olay yerinde gazetecilere verdiği demeçte.

 Kurtarıcılar Kurtarma çabaları duvarlarının çökmesine devam çocuğun gömülü ulaşmaya çalışın
“Bu aile için ama burada bütün müdahale dışarı sadece yıkıcı olduğunu.”
Dikkatle kir katmanları ve katmanları aracılığıyla elenmiş olarak 05:00 ET tarafından, ekipleri toprak altında 20 metre ulaşmıştı.
Yine de, onlar çocukların hiçbir iz bulunamadı.

‘Tanrı onları ilgilenir’
Çocukların yaklaşık 20 km kuzeybatısında Charlotte, Lincoln County kırsal bir bölgede bir aile üyesinin ev arkasında derin çukura oynuyorlardı.
Komşular çocukların kuzenleri olduğunu CNN bağlı WCNC söyledim ve yapım aşamasında yıkılmış bir bodrum bir duvarın ardından kaldılar.

Çocuk babası biri onları düşmeye gördükten sonra 911’i aradı – ve kurtarma işçisi ordusu derin bir çukurun ağzında yığılmıştır.
Bunlar kürek ve çıplak elleriyle kullanarak, kazmaya başladılar. Komşuları onları teselli olarak çocukların bazıları çocuklar kendilerini, aile fertleri yakın durdu.

“Onlar diyordu: ‘Onlar hava olmadan çok uzun oraya olmuştur,'” komşu Cybil Johnson WCNC söyledi. “Ben onlara ne küçük çocuklar burada diyordun. Olduğunu, ‘Tanrı onlara bakmak olacak.'”
Ama çaba 75 işçi için zor kanıtladı.

Bir yapı mühendisi yıkılıyor gelen derin çukur oluşturmamak ve kazazede sayısı eklemeden arama çocuklar için bakmak için bir yol denemek ve geliştirmek için sahneye koştu.
Pazar gece geç kadar, yetkililer derin çukurun istikrara kavuşturmak için ağır ekipman getirdi.

Ekipler daha sonra cesetleri kurtarma korkunç görevi başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir