Web Siteleriniz için En Çok Kullanılan 3 Reklam Şirketi

By | 24 Ocak 2012

Web sitesi olan arkadaşların belkide hepsinin ilk düşüncesi sitelerinden bir maddi gelir elde etmektir.Şimdi sizlere web siteniz üzerinden kazanç elde edebileceğiniz 5 en iyi reklam platformunu   klavyem yettiğince anlatıcam.

1-Adsense

Dünyanın en çok kullanılan reklam platformu olarakda bilinen adsense bir google servisidir.Arkasında Google Şirketi olduğundan webmasterlar arasında en güvenilir şirket olarak’da adlandırılır.Adworsile verilen reklamların sitenizde yayınlanması ve aldığı tıka göre gelir elde etme sistemine sahiptir.

http://www.byguncel.com/wp-content/uploads/2012/01/google-adsense.png

2-ReklamStore

Çok sayıda reklam seçeneği bulunan bir reklam platformu’dur.Yayıncıların reklam alanları için istedikleri ücreti belirlemeleri gerçekten kullanıcıları çeken bir özelliktir. Ödeme konusunda güvenlik amacıyla, kredi karıtyla yapılan ödemelerden sonra sunucudan kart bilgileri silinmektedir.

http://www.byguncel.com/wp-content/uploads/2012/01/reklamstore-logo.jpg

3-Adhood

Kendi geliştirdikleri reklam yöntemleri ve modelleri olan bir şirkettir.Yaklaşık olarak 90 bin yayıncısı bulunmaktadır.Reklamverenler ve yayıncılar için adserver adını verdikleri güçlü bir altyapıya sahiptir.İnternet reklamcılığında toolbarsite reklam modelini geliştirmişlerdir.

http://www.byguncel.com/wp-content/uploads/2012/01/adhood.jpg

 

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir