Tv 4.0 Programı

By | 06 Ocak 2014

Günümüzde insanlar evlerine çanak anten alarak hem masraf etmektedirler hem de televizyonda bulunan kanalların birçoğu çekmemektedir. Bunun önüne geçmek için TV 4,0 programını kullanabilirsiniz. Çanak almanıza gerek yok bilgisayarınızın TV kartına da ihtiyacı yok. Bu programı indirerek çok kısa bir sürede istediğiniz kanalı anında izleyebilirsiniz. Yerli ve yabancı 1500 den fazla kanal çekmektedir.

Tv 4.0 Programı

Bu program sayesinde uyduda bulunan bütün kanallara rahatlıkla şifresiz bir şekilde ulaşabileceksiniz. Program anlaşıla bilirliği ile izleyiciye zevk vermektedir. Programda bulunan spor, haber, magazin, alışveriş kategorilerine tıklayarak istediğiniz kanalı açabilir ve izleyebilirsiniz. Programın son sürümünü sizlerde bu makalede buluşturuyorum ücretsiz olarak aşağıdaki linkten programı indiriniz ve bilgisayarınıza kurunuz. Programda virüs gibi zararlı yazılımlar bulunmamaktadır. Normalde uydu kanallarının çoğu şifrelidir.

Ancak bu program sayesinde sizden şifre istemeden tüm kanalları sizlere sunacaktır. Programın boyutu küçüktür. Kanallarda film izlerken asla donmaz ve kanallarda bulunan İngilizce filmleri alt yazılı şekilde sizlere sunmaktadır. Programın yeni sürümünde menü tipleri değişmiş daha modern bir tasarım ile kullanıcıyı rahatlatacak bir tasarım yapılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir