Tony Blair Uyardı

By | 18 Nisan 2013

Tony Blair’in Ed Miliband, partisinin Yeni İşçi Partisi itibaren hareket ve değiştirmek için Blair’in kendi tavsiye kulak zorunda onun milletvekilleri söylediğim gibi, kendi parti tabanına kadar durmaya cesaret olması Çalışma liderleri için yaptığı çağrı yeniledi.

Diğer eski Çalışma kabine üyeleri bu kadar uzak eleştiriler izledi Çalışma siyaset, Blair’in geçici müdahaleler de eski başbakan yardımcısı Lord Prescott deli gibi eleştirmenler üzerinde yuvarlak, ve üzerinde sadece üç hafta il genel meclisi seçimleri öncesinde ekim bölünmeler onları suçlamak istenir 2 May.

In-mücadele daha politikaları hakkında özel ve seçmenlerin sola kaymıştır hayal değil olmak Miliband çağıran Blair tarafından New Statesman bir makale izler.

Ayrıca Çalışma “statükonun savunma eski topraklarına geri yerleşmek” olacağı bir tehlike vardı uyardı.

Bu Blair Atlantik’in her iki tarafında seçmenlerin partizan siyaset istemediği Amerika’da bir üniversite izleyici söylüyorum, geçen hafta sonu yaptığı eleştirileri yenilenen Pazartesi günü yaptığı ortaya çıktı.

Illinois Judson Üniversitesi’nde konuşan, şöyle dedi: “Kamu almak ve bunu düzeltmek için siz isteyen bir konuma geldiğini çok zamanda, siyasi partiler daha partizan hale gelmiştir Bu bizim yol üzerinde aynı şey de. .

“Çok sert sağ-sol ayrımları gerçekten 20. yüzyıl şey vardır. 21. yüzyılda halkın en üyeleri gerçekten böyle düşünmüyorum. Başka bir konuda bir konu ve başka bir yol düşünürler. Bir mesaj var bunu düzeltmek için var bir bütçe açığı var. size çok polarize siyasi bölünmenin varsa-ideolojik yaş., tartışma çok kaba olur, ve insanlar bir turn-off bulmak. ”

Aktivistler partili siyasi düşünce hakim geldiniz hangi şekilde değinen, şöyle dedi: “Ben parti daha partizan hale gelir ve böylece seçim bir şerit ya da başka ve böylece parti hitap zorunda adaylığı almak için fark ettik temel. ”

Diye ekledi: “Siyasi liderler için ben seyretmek ne: Eğer parti tabanı ayağa ve ben tüm insanlar benim için olarak sadece halkını temsil seçilmiş yaşıyorum sonunda söylemek cesaret var mı? Ben başbakan seçildi, ben, tüm ülkeyi temsil için buraya sadece parti değilim. ”

Ama Pazartesi günü Miliband anlamlı o Çalışma 2010 seçim yenilgisinin dersler olacağı tespit edilmiştir söyleyerek, onun zemin durdu.

“Tony Blair bize dünya değişir öğretti ve dünya değişikliği yapar Yeni İşçi Partisi 19 yıl önce kuruldu ve biz bizim dersler olacaktır..”: O Çalışma milletvekillerinin haftalık toplantısında yaptığı konuşmada Bir sonraki seçim “bir değişiklik seçim” olacağını öngördü.

Çalışma bilançosu eleştirme isteğini değinen dedi: “Ben kayıt inanılmaz gurur duyuyorum, ama bu gerçeği öğrenmek gerekir: hükümetlerinin doğru var ve seçmenlerin yanlış muhalefet liderleri kalır var ki muhalefet liderleri. ”

O söyleyerek, disiplinli ve birleşik kalması onun milletvekilleri çağırdı: “. Biz yorumcu bir parti değildir”

O parlamentonun bir sonraki aşaması partisinin bir muhalefet çok etkili olma yolunda etkisiz bir muhalefet olduğu için eleştiriliyor geçiş iddia ederek, Çalışma yapmaya hazır test andan olacağını da sözlerine ekledi.

O “yarım saat önde ve topu ayaklarımız hâlâ” bir futbol takımı için Çalışma benzetti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir