Teknoloji ile gelişen en güncel konular hakkında bilgiler

By | 29 Şubat 2012

Her geçen gün ilerleyen teknolojide gelişen olaylardan haberdar olmak için sizler içimn belirli konu başlıkları seçtik ve bu konular hakkında kısa çalışmalar yaparak bilgiler topladık.

  • Oyunlar ve yeni çıkan oyunlar hakkında bilgiler.
  • Hosting ve domaian kaydı
  • Ezan saatleri
  • Güncel Haberler ve gündem de ki konular

Her geçen yeni yeni oyunlar çıkmaktadır. Çocukların oynadığı oyunlar artık daha fazla yapılmaktadır. Onlara hitap eden oyunlar her zaman daha fazla ilgi çekmektedir. Bu oyunlardan biraz bahsedelim, Araba oyunları, savaş oyunları, kral oyunları, resim yapma oyunları, kız oyunları, erkek oyunları, futbol oyunları şeklinde devam etmektedir.

Diğer konumuz olan Ezan Saatleri hakkında sizlere kısa olarak açıklama yapıcam ezan saatleri illere göre bir kaç dakika fark göstermektedir. Bunları takıp etmek için bağlatıdan ulaşabilirsiniz.

Her geçen gün Gündemde ki haberler değişmektedir. Bunları takip etmek için gerçek haberin sesi olan Bizim Gündemi takip etmeniz yeterli olacaktır. Sadece haberler ile sınırlı değildir Moda, spor , gazeteler ve siyasetle ile görüşlerinizi özgünce paylaşacağınız haber yeridir.

Şimdi sizlere hosting firmaları ve çalışma şekilleri nelerdir bununla devam edeceğim. Hosting firmaları internet sitelerinin bulunduğu yerdir. Herkezin merak ettiği sitelerin nasıl çalıştığı mantığının cevabı budur. Bir internet sitesi açmak için domain almanız gerekir ve bunun yanı sıra birde host almanız gerekir bu hizmeti almak için Hosting firması ile anlaşmanız gerekir. Bunlarla ilgili ödemeler aylı ve yıllık olarak ayarlayabilirsiniz.

Eğer ki konu ile bilginiz yok ise bu firmalar sizin yerinize sitenizin tasarımını ve güvenlik hizmetlerini de sağlamaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir