Suriye Bilmecesi

By | 15 Mayıs 2013

aBeyaz Saray’da Başkan Obama ile David Cameron’ın toplantı Suriye hakim olması muhtemeldir. Herhangi bir büyük yeni duyurular için nefesinizi tutmayın.

İngiltere başbakanı New York’ta da, kısmen küresel kalkınma BM de büyük bir toplantı için ve kısmen Prens Harry ile bir olay için ABD’de olduğunu.

Yani cumhurbaşkanı ile yaptığı toplantı da eklendi şey, yerine onun gezi odak noktasını oluşturur. Masa tenisi veya Barbekü örnekleme hiçbir oynama – kesinlikle iş olacak anlamına gelir. Yanı sıra Suriye, onlar, İran hakkında transatlantik ticaret (AB ile anlaşma önerisini şimdi “tee ucu” olarak ticarette bilinen) ve muhtemelen Kuzey Kore konuşacağız.

Kuşkusuz başkanı Avrupa Birliği üyeliği ve gerçek bir seçim haline yüz koruyucu bir siyasi açmak için onun sıkıntılı arkadaşlarının isteği üzerine başbakanın önerilen referandum hakkında en son bilmek isteyecektir. Ise AB bırakarak ve transatlantik ilişki onun yerine, başkan Avrupa’ya bir köprü olarak bölümünde “temel ilişki” dediği Amerika değerlerin güçlendirilmesi İngiltere’de rüya bazı. Hiçbir yerde bir köprü haline dönerse, onları sıkıntıya sokacaktır.

Fakat Suriye zor bir durumdur. Avrupa ve ABD de yavaş yavaş devreye isyancılar doğru inching vardır. Ama bu sıradan ifade “silah” isyancılar aslında bu uzun süreli iş bitirmek istiyorum bir şey de kısa olacağı gerçeği gizler.

Aylardır, Batı başkentlerinde sesler çığlık arasında bocaladı var “Bir şey yapılmalıdır!” ve kimsesiz cevap “Ama ne?”

Bir yerine topal cevap Rusya’nın sallanıyordu bir barış konferansının fikirdir.

Ama daha sert bir planı daha geçen düşünce gibi görünüyor önerisi, hakkında çok diplomatik sohbet yok. Ben daha iyi bir fikirleri var çünkü sadece ABD ve Avrupa’da da özel bir maskaralık bir parça olarak kabul ne ile birlikte gidecek izlenimini almak.

Hangi “kurma isyancılar” ve bir uçuşa yasak bölge gibi müttefik kavramlar bize geri getiriyor.

Meraklıları bu zor değil ısrar – isyancıların doğru sıralama bulmak ve onlara ihtiyaç duydukları silah vermek. Ama bir içeriden bana koydu: “Biz azınlık verirseniz biz onları almak bir yol blok ve İslamcı nutters çalıştırmak yolda iyi şeyler ve beş mil güven ne nasıl yardımcı olur??”

Kimse bu bilmece için herhangi bir özellikle iyi cevap vermektedir. Iki liderin bu kareler daire şey ile gelip eğer bugün görürsünüz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir