Suç Yüksek Göç Alanlarında Azalma Gösteriyor

By | 01 Mayıs 2013

Son 10 yılda Doğu Avrupa’dan kitlesel göç yaşamış mahallelerde suç İngiltere’de yabancıların etkisi üzerinde yaygın olan bir görüşe karşı çıkmaktadır araştırmaya göre, önemli ölçüde düştü.

Onlar 2004 yılında Avrupa Birliği’ne katılan sonra hırsızlık, vandalizm ve araba hırsızlığı oranları tüm Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve yedi diğer ülkelerden göçmenlerin varış aşağıdaki düştü. Ama tersi mülkiyet suç oranları “daha yüksek” olduğunu 1990’ların sonlarından itibaren, sığınmacı akını yaşanan alanlarda durum olarak bulunmuştur. Buna ek olarak, göç analizine göre, İngiliz sokaklarda suç düzeyleri üzerinde bir etkisi yoktur.

Göçmenler neden suç iddiasını desteklemek için “güvenilir ampirik kanıt yetersizliği” belirterek sonra, istatistik pekiştirilmiştir olduğu ortak iddia olmadığını incelemek için yola Ekonomi London School of uzmanlar.

Doğu Avrupalı ​​göçmenlerin çok sayıda çekmişti yerlerde bir “mülkiyet suç önemli düşüş”, aynı zamanda hırsızlık ve hırsızlık içeren suç bir kategori zevk. Ekonomi ve İstatistik Harvard Üniversitesi Review bu yıl yayınlanacak Rapor, aynı zamanda yabancılar ve şiddet düzeylerinin binlerce gelişi arasındaki ilişkiyi “sıfıra yakın ve önemsiz için” olduğunu gördüm.

Brian Bell, Londra Ekonomi Okulu’nda araştırma görevlisi, şunları söyledi: “Yabancılar daha fazla suç olduğu görüşü doğru değildir Gerçek şu ki göçmenler sadece yerliler gibi olmasıdır:. Onlar iyi bir iş ve iyi bir gelir don ‘varsa t suç. ”

Bir rapor İngiltere diğer Avrupa Batı ülkesinde daha şiddet içeren bir suç ve son on yılda daha hızlı düşen cinayet oranları ile daha huzurlu hale geliyor ortaya sonra bulgular gün gelir. Ekonomi ve Barış Enstitüsü tarafından üretilen İngiltere Barış Endeksi, şiddet içeren suç oranı, 2003 ve 2012 arasında dörtte bir oranında nispeten yüksek göç bir süre düştü bulundu.

200.000, son hükümeti döneminde az 100.000 – her yıl sürekli olarak ülkeyi terk sayısı ve bu gelen arasındaki fark – Muhafazakarlar net göç azaltmak sözü verdiler. Tory elemanlarının 2013 yılı sonunda ülkesinin vatandaşı olduğunu geçen hafta aynı haklara kabul Romanya başbakanı ile, diğer AB vatandaşları olarak İngiltere’de çalışmak kazanacaktır daha fazla Bulgar ve Romen göçmenlerin, yaklaşan varış üzerinde uyarılar çalmasına sebep oldu İngiltere ve kararlı suçları geliyor. Ancak, LSE raporu göçmenlerin bir yüksek düzeyde mahallelerde daha az yabancılar ile karşılaştırmalı alanlarda daha bazı suç kategorilerde suçların daha az sayıda olduğunu ortaya koymuştur.

Marian Fitzgerald, Kent Üniversitesi’nde kriminoloji bir misafir profesör, gece-zaman ekonomi ve alkol ve sosyalleşmek için göze olabilir insan sayısı, şiddet önemli bir itici güç olduğunu söyledi.

“En suç refah ile ilişkilidir. Bu göç refah bir fonksiyonudur toplam şiddet, büyük oranda üzerinde bir etkisi olduğunu şaşırtıcı değil bu yüzden çoğu göçmen zengin değildir.”

David Wilson, Birmingham City Üniversitesi kriminoloji profesörü ve ceza adaleti daha az insan dışarı çıkmak ve içmek için göze olabilir çünkü durgunluk suçu azaltmak eğiliminde kabul etti. Ancak, o da bu bilgileri daha fazla erişim gibi geniş bir faktörler akut şiddete duyarlı insanlar yapmıştı söyledi.

“Medya görüntüleri aracılığıyla internet üzerinden Küreselleşme, şiddete daha büyük bir hoşgörüsüzlük var olduğu anlamına gelmektedir. Küresel bir kabul daha var kişiler arası şiddet suçu içeri devreye sokulamaz gereken bir şey olduğunu”

Wilson göçmen türünü İngiltere hırsız stereoptype ters eğiliminde çekici olduğunu söyleyerek, oyuna geldi de üçüncü bir faktör ekledi.

“Tarihsel olarak, başka bir ulus devlet hareket insanlar. Uzak faydaları kapalı yaşamak gelen daha girişimci insanların türlü, taşımak istediğiniz eğilimindedir insanlar bir iş ve öne geçmek isteyenler vardır , “diye ekledi.

LSE ekip tarafından önceki araştırmalar göçmenlerin yüksek numaraları ile yerleşim yurt dışından daha az gelenler ile mahallelerde daha az suç yaşadığını ortaya koydu. Araştırma 30% daha büyük bir göçmen nüfusa sahip mahalleler üzerinde duruldu. Bell ve ekibi “yerleşim nüfusun daha düşük bir göçmen paya sahip başka gözle görülebilen bir benzer mahallelerde daha düşük suç tecrübeye sahip güçlü ve tutarlı kanıtlar” bulundu.

Daha fazla araştırma suç yararlı yerleşim etkisini anlamak ve sırayla göç siyasi tartışma artırmak için gerekli olan, rapor sonucuna vardı.

Göçmenlerin çok sayıda olumsuz etki yapmıştır bir alan vurgulandı. Hükümet 90’ların sonlarında gelen sığınmacıların çok sayıda bulunan yerlerde, mülkiyet suç oranları “daha yüksek” olduğunu.

Suçun bir kısmı göçmenlere karşı işlenen suçların bir sonucu olarak açıklanabilir, raporun yazarları ekledi. Sığınmacılar suç azaltılması üzerinde faydalı bir etkiye sahip olabilir için iş imkanları geliştirmek, Bell dedi, ama böyle bir hareketin siyasi tatsız olacak ve sığınma başvurularının iş arayan bir yolu olduğunu potansiyel göçmenlerin bir mesaj gönderebilir itiraf etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir