Star Wars Episode 7 Geldi

By | 17 Mayıs 2013

En son Star Wars filmi İngiltere’de yapılacak olan, yapımcı Lucasfilm söyledi.

Bilim-kurgu serisinin yedinci filmi önümüzdeki yıl üretime başlayacak ve 2015 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Önceki Star Wars filme de Elstree, Shepperton ve Leavesden dahil olmak üzere stüdyolarında İngiltere’de gerçekleşti.

Başbakanı George Osborne planlarını görüşmek üzere bu yılın başlarında Londra’da Disney ait Lucasfilm’den yöneticileri bir araya geldi ve üretim bir vergi indirimi için uygun olduğu düşünülmektedir.

Bay Osborne Lucasfilm kararı büyük film stüdyoları için sunulan teşvikler İngiltere’de çekici bir umudu yapıyoruz “açık kanıtlar” olduğunu söyledi.

Sanayileşmiş ülkelerin G7 grubunun bir toplantısında konuşan başbakan – en sevdiği Star Wars karakteri ortaya Han Solo – o filmin İngiltere’ye geri geldiğini “kesinlikle memnun” olduğunu söyledi.

Dünyanın en ünlü, belki de en ünlü film serisinin bir – – Ben İngiltere’nin yaratıcı sektörlerde güven ve böyle büyük bir film gerçek bir oy olduğunu düşünüyorum “sadece onunla aktörler ve yönetmenler için iş getiriyor: Dedi ve benzeri, ama çok büyük bir film hazırladık tüm diğer insanlar için. ”

Yaptığı açıklamada, Kathleen Kennedy, Lucasfilm başkanı, şunları söyledi: “Biz yeni film bizim süreci için ilham kaynağı olarak Star Wars kökeni yeniden ziyaret için ciddi zaman ve dikkat adamış ettik ve üretimi için İngiltere’ye dönen bu heyecanlıyım ve inanılmaz yetenek kullanan bunun bir parçası olabilir. ”

Şirket Lucasfilm temsilcileri “İngiltere’de Star Wars üretmek için sözleşme yapmak üzere” Bay Osborne ile bir araya geldi dedi.

Aktör Warwick Davis: “Bu köklerine geri geliyor Star Wars var”
Jedi 1983 Return bir Ewok oynadı Warwick Davis, duyuru İngiliz film endüstrisi için, ve İngiliz oyuncular için büyük olduğunu söyledi.

“Ben bu Star Wars köklerine geri geliyor o 1976 yılında onca yıl önce başladığı, bu olduğunu düşünüyorum,” dedi.

“Star Wars herhalde doğan tür nerede gerçekten, ve geri geliyor bu güzel.”

Son yıllarda yüzlerce film toplam üretim harcamalarının en az% 25, ​​İngiltere’de yer alan gerektirir vergi indirimi, yararlanan var.

Yardım kadar toplam bütçenin% 80 en fazla, İngiltere’de üretim harcamaları talep edilebilir.

Serisi canlandırdı
Disney bu Lucasfilm, Ekim 2012 yılında, Star Wars yaratıcısı George Lucas tarafından başlayan şirket satın sonra üç yeni Star Wars film yapım olacağını açıkladı.

Yıldız Savaşları: Bölüm VII Little Miss Sunshine yazar Michael Arndt tarafından bir komut dosyası, JJ Abrams tarafından yönlendirilecektir. Lucas yeni filmler yaratıcı danışman olarak görev yapacak.

Serinin altı film dünya çapında gişe sterlinden fazla 2.8 milyar ($ 4.4bn) hasılat var.

Çam ve Ealing stüdyoları daha önceki Star Wars filmlerinin üretimi için kullanılmıştır.

Orijinal 1977, İmparatorluğu 1980 yılında Strikes Back ve 1983 yılında Return of the Jedi İngiltere stüdyolarında çekilen, hem de dünya çapında yere edildi.

Serisi üç prequels için 1999 yılında yeniden canlandırıldı. Phantom Menace Studio üretim Klonların Saldırısı ve İngiltere ve Avustralya’da hem de filme Sith’in İntikamı ile, Hertfordshire Leavesden stüdyolarında gerçekleşti.

Yeni filmi nerede olacağını Lucasfilm doğruladı değil ama Star Wars hayranları web Jedi Haberler Pinewood stüdyoları sitelerinden biri olabileceğini iddia etmiştir.

Bu ayın başlarında, Sun gazetesi de sahneleri Highlands ve Isle of Skye çekilen olacağını bildirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir