Sonbahar Değişikliği İçin Hazırlıklar Başladı

By | 30 Nisan 2013

Ed Miliband partinin herhangi bir kötü disiplin göze ya da 2015 genel seçim için birikimini kabotaj olamaz uyarıları bir dizi ile bir sonbahar değişikliği için tetikte gölge kabine koydu.

İşçi Partisi lideri yakın kaynaklar Miliband Eylül ayında Brighton sonbahar parti konferansından sonra onun frontbench ekibine önemli değişiklikler yapmak olasıdır söylüyorlar.

Michael Dugher, Miliband kulağı olan parti başkan yardımcısı, hepsi iki yıl için önümüzdeki 18 ay için Muhafazakarlar yoğun inceleme altında olacağını söyleyerek, geçen hafta Çalışma parlamento özel sekreterler ele. Onlar hakkında ortaya çıkarmak zarar ya da utanç verici malzeme için bir girişim olarak muhafazakar yetkilileri muhalefet milletvekilleri ‘Twitter hesaplarına temizleme edilmiştir.

Sonraki 18 ay çok önemlidir mesaj şimdi ev isimleri olmayabilir iken, herhangi bir kayma anında bir hale ve partiye büyük zarar yapabileceğiniz oldu “Ve önümüzdeki birkaç hafta öncesinde bir çok önemli:. Bir kaynak söyledi. Haziran harcama yorum. ”

İşçi Partisi anket kurşun son haftalarda azalan belirtileri gösteren, partinin üst bazı “kırbaç çatlak” ve sadakat sağlamak ve frontbenchers yapmak için teşvik etmek için bir değişikliği olasılığını kullanmak için liderlik için bir ihtiyaç olduğuna inanıyorum onların işaretleyin.

“Görünmez frontbench pozisyonlarda çok fazla insan var,” bir kaynak söyledi. “Biz ne yaptıklarını bilmiyorum. İnsanların daha aktif hem de disiplinli olmak istiyorum. Görev değişikliği olasılığı hemen yaz ve konferans sezon boyunca kafasında odaklanmalıdır.”

Gölge kabinede bazı kampanyalar fısıldayan tabidir. Stephen Twigg, gölge eğitim sekreteri, Michael Gove okul reformları eleştirilerinde çok çekingen olduğu için arkadaşları bazıları tarafından eleştiriliyor. Twigg hala ancak, Miliband tam güven vardır.

Bu Miliband Rachel Reeves, Hazine’ye gölge genel sekreteri ile daha çok kadın, teşvik etmek isteyeceksiniz olasıdır, o annelik izninden döndüğünde büyük bir bölümü gölge uçlu olmak.

Tercih olabilir diğer kadın milletvekili Luciana Berger, Emma Reynolds ve eski GMTV sunucu Gloria De Piero içerir. Bu bir grup kadın parti politikası hakkında konuşmak yayın yuvaları için dikkat edilmesi gereken daha fazla kadın milletvekili için durum basın bir Miliband yardımcısı bir araya geldi son zamanlarda ortaya çıktı.

“Bu partinin genişliği medyada yansıtılır önemlidir,” Çalışma MP Meg Hillier söyledi. “Biz geçmişte bazen daha az kadın görüyoruz gibi ben kasıtlı olduğunu sanmıyorum. Hissediyor, ama biz yangına partinin ayak tutun ve kadınların medyada görünür olmasını sağlamak gerekir.”

O Jo Johnson, Boris Johnson kardeşi, belediye başkanı tayin zaman Geçen hafta, bazı Çalışma milletvekilleri Miliband ile uyumlu gereken söyledi bir hareket, David Cameron yeterince Tory backbenches genç yetenek geliştirmek için yapmamıştı bu eleştirilere yanıt verdi Londra, No 10 politikası biriminin başkanı olarak. Partinin bir sonraki seçim için kadar dişli olarak Başbakan ayrıca, usta MP Peter Lilley ve genç milletvekilleri oluşan yeni bir Muhafazakar politikası kurulu, kurmak.

Miliband bir sözcüsü hiçbir tarih bir görev değişikliği için ayarlanmış olduğunu söyledi ve yaz sonu veya sonbaharda bir söz “saf spekülasyon” olduğunu söyledi. Kaynaklar Ed Balls, gölge şansölye, genel seçim kadar işini güvenli olacağını vurguladı.

Perşembe günkü yerel seçimler için tırmanma Cumartesi günü yaptığı bir konuşmada, Cameron sosyal ödemeler üzerinden Çalışma yaptığı yangın amaçladık. .?. Dedi ki: Refah yoksulluk insanları asansör yardımcı gerekiyordu onlar iş aramak olabilir zaman adil değil Ve bunu değişiyor insanlar faydaları yaşamak için ödediği bir sistem olan ilgili adil Neler Var “- ama çok durumda bu bu onları tuzağa Gerçek yardım sadece insanların bir onay vermek değildir -.. onlara bir şans veriyor ”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir