Silah kontrolü mücadele yeni başlıyor.

By | 25 Nisan 2013

Toomey arka plan onay değişiklik, herhangi bir makul tedbir mütevazı bir silah kısıtlaması, yenildi zaman, Başkan Barack Obama olarak adlandırılan “Washington’da utanç verici bir gün.” Kongre izleyen herkes bilir Ama, bu utanç verici gün payını daha var.

Orada güverte bu tasarının sadece karşı yığılmış, ancak herhangi bir şekilde silah çoğalması kısıtlar herhangi bir tasarıya karşı oldu. Bizim silah kanunları aklı isteyenler başarılı olmak istiyorsanız, onlar daha iyi zor bir yolculuk için kendilerini hazırlamak istiyorum.

Birçok kişi New Town katliamı Amerika’da silah tartışmalar hakkında her şey değişti düşündüm ve bu yeni mevzuat kaçınılmazdı. Bu inanç ilk bölümü hala geçerlidir, ikinci parçası değildir. Tasarı bir dizi nedenlerle mahkum edildi.

Senato beden gücü sınırsız silah hakları için güçlü bir destek ile küçük, kırsal devletler gider olağanüstü demokratik kurum vardır. California ve New York’ta yaşayan 57 milyon Amerikalı arka plan kontrolleri lehine idi hepsi Senato’da dört oy, olsun.
Ama Wyoming ve Kuzey Dakota yaşayan 1.3 milyon Amerikalı da dört oy almak, ve hepsi karşı çıktı. Ve bu azınlığın çoğunluğun iradesine önlemek sağlar haydut, söz değil. Eğer kapsama izledim eğer fark olmayabilir, ama bu arka plan onay tasarının Senato çoğunluğu tarafından desteklenmiştir.

Bu arada Amerikalılar dağıtılır çünkü bu Senato geçmişti bile, tasarının büyük olasılıkla daha çok, Cumhuriyetçiler lehine hareket ettirildiğinde House, ölmüş olacaktı. Amerikalıların 2012 Ev seçimlerinde Cumhuriyetçiler daha Demokratlar için oy, ama Cumhuriyetçiler bir 31 kişilik avantajı tadını, liderleri gündeme kontrol anlam ve herhangi bir fatura o ve onun komitesi sevmediğim öldürebilir.

Görüş: silah mücadele bir yolu

Yani bu NRA hala milletvekilleri arasında uzun olan aynı korku ilham anlama geliyor? Pek değil.

Gerçek şu ki haydut arka plan onay fatura tehdit insanların çoğu NRA korkmayan olmasıdır. Onlar yan konum. Onlar korkutmak ya da ikna gerekmez.

Senatör Chuck yıllar önce basit, hatta orta adam olarak bilinen Iowa Grassley,, ama bir noktada o bir tasarı gibi olmasaydı, yapılacak en iyi şey sadece ne bu konuda yalan olduğuna karar alın bulunan, stoke korkular ya da her ikisi.

O sağlık reformu konusunda tartışma sırasında “ölüm paneli” yalan yayıldı zaman o, bunu yaptı ve o Manchin-Toomey değişiklik silah sahibi her Amerikan ulusal bir kayıt anlamına geleceğini yanlış insanlara anlatmaya, bu kez yaptım. Daha sonra “kaydı başarısız olduğunda, bir sonraki hamle silah müsadere olacaktır.”, Koyu uyardı

Kayıt için, Manchin-Toomey değişiklik özellikle Obama ve Batı Virginia Senatör Joe Manchin yüzden bir silah kayıt defteri, oluşturmasını hükümet yasakladı – bir devlet Obama bir adam 2012 yılında 27 puan kaybetti, kim seçildi Senato bir reklam onu ​​spiker onun NRA ciro lanse ederken mevzuat bir parça ile çekilen bir tüfek ateş gösteren – NRA ve bu konuda yalan destekçileri suçladı.

Ama Grassley ve diğerleri paranoyak enerji ve meslektaşlarının daha korkak etkileyecek bilerek, yalan yayıldı. Fatura mağlup sonra bir silah lobici zevkle bakılmamalı gibi, “silah kayıt evrensel arka plan kontrolleri üzerinde savaş tanımlanır.”

Biz de sürpriz olmamalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir