Siemens Servisi Bornova – 444 1 494

By | 26 Temmuz 2012

Siemens servisi Bornova olarak hizmet vermekteyiz. Özel servis olup Bornova’nın tüm bölgelerine servis hizmeti sunmaktayız. Bornova Siemens servisi evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız Siemens çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge gibi beyaz eşyaların teknik servis hizmetini, tamir bakım ve onarımını konularında uzman personelleri ile Bornova’da hizmet vermektedir.

Servis 24

Bornova genelinde oluşturduğumuz gezici teknik servis ekiplerimizle, gerekse 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizle hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimiz sayesinde en kısa sürede ulaşarak yerinde arıza tespiti ve çözümler üretip tamir bakım ve onarımını yapıyoruz ve sizin tekrar Siemens ürününüzü sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Bornova Siemens Servisi

Siemens servisi olarak bakımlarına baktığımız başlıca ürün gruplarını şu şekilde sıralayabiliriz. Siemens ankastre ürünler ev aletleri, Siemens soğutucular, Siemens çamaşır makinesi, çamaşır ve kurutma makineleri, Siemens bulaşık makineleri, elektrikli süpürgeler, Siemens klima vb. gibi Siemens
ürünlerinin bakım onarım ve servis hizmetleri sunuyoruz. Tüm yedek parçalarımızın tam 1 yıl boyunca garantili olduğunu unutmayın. Bizi hemen arayın ve rezervasyon yaptırın 444 1 494.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir