Şeyma Korkmaz Hayatı

By | 25 Nisan 2012

Şeyma Kormaz Hayatı

Şeyma Korkmaz 20 Aralık 1988 yılında Eskişehir ‘de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Eskişehir ‘de tamamlamasının ardından Çanakkale ‘ye yerleşmiştir. Diğer geri kalan eğitim hayatını Çanakkale ‘de tamamlamıştır. Küçük yaşlarda başlayan resim merakı Şeyma Korkmaz üzerinde büyük bir etki bırakmıştır. Lise eğitimini bitirmesini ardından 18 Mart Üniversitesi Resim-iş öğretmenliği bölümünü kazanmıştır ve başarı ile tamamlamıştır. Şeyma Korkmaz öğretmen olmasına rağmen fazla öğretmenlik yapmamıştır.

Resimle uğraşırken tiyatro ve oyunculuk merakı başlamıştır. Kısa bir süre hızlandırılmış tiyatro eğitimi almıştır. Bunun üzerine birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Oyunculuk konusunda başarılı olduğu gösteren Şeyma Korkmaz ‘a dizi teklifi gelmiştir. Bu teklif üzerine 2011 yılında Beni Affet ve Hayata Beş kala dizileri ile oyunculuk hayatına devam etmektedir. Çok güzel ve görevini başarılı bir şekilde yerine getiren bir oyuncudur.

Şeyma Korkmaz günümüzde beni affet dizisinde Feride karakterinde rol almaktadır. Ünlü oyuncuya şimdiki oynadığı dizide ve ileride oynayacağı dizilerde başarılar dileriz. Beni affet dizisi tüm heyecanı ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam etmektedir.

16 thoughts on “Şeyma Korkmaz Hayatı

 1. yiğit

  beni affet dizisini sen ve cüneyt içn izliyorum sizi çok seviyorum

  Reply
 2. yiğit

  seni görmeyi çok istiyorum ama istanbulda olduğum içi göremem oyunculuk hayatında başarılar

  Reply
 3. ayda

  ban irandan diziyi hargun izliyorum.ve senin hayraninim.sana basarilar.

  Reply
 4. çagla düz

  şeyma abla ben çagla seni çok seviyorum başarılar dilerim ve ooo yaptınız kilit resmi çok güzeldi <3 <3 <3 <3

  Reply
 5. çagla düz

  seni çok seviyorum şeyma abla bu arada kilit resmini çok güzel yapmışsın başarıların devamını diliyorum SENİ SEVİYORUM <3

  Reply
 6. esma dalcı

  acayıp güzel kız filmide süper oynuyo bayılıyotum kısacası

  Reply
 7. dilan

  çokkkkkkkk güzek bir dizi hrgün izliyorum ve ono çok seviyorm

  Reply
 8. nigar

  şeyme korkmaz seni çok seviyorum dört kişinin hayranıyım birinci şeyme korkmaz benim hayranım ikinci cüneyt benim hayranım üçüncü kader hayranım dörtüncüsüde kemal benim hayranım ama en çok sen benim hayranımsın hergün dizinizi severek izliyorum ailece bu diziyi ama en çok ben bu diziyi seviyorum dörtdünüzede dünyada başarı dilerim dörtdünüzüde çek seviyorum ama en çok seni seviyorum unutma şeyme korkmaz

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir