Samsung NP300E5A-S08TR dizüstü bilgisayar

By | 10 Mart 2012

Samsung NP300E5A-S08TR

İntel core i5 yeni nesil işlemcisi bulunan dizüstü bilgisayarında NVIDIA 1 Gb ekran kartı bulunmaktadır. Bilgisayarda 15.6’’ geniş ekranı vardır ve yansıma sorunu halledilmiştir. 4 gb Ram bulanan bilgisayar işlemlerinizi en hızlı şekilde geliştirmek için üretilmiştir. Bilgisayarda bulunan 500 gb hard disk kapasitesi sayesinde bilgilerinizi saklayabilir harici bir hard disk almanıza neredeyse gerek kalmamaktadır. Ayrıca bilgisayarda bulunan web kamerası sayesinde sizi yanınızda ayrı bir web kamerası taşıma derdinden de kurtarmaktadır. Bilgisayarda 6 hücreli li-on batarya kullanılmış ve uzun bir pil ömrü sağlanmaktadır.
Özellikle dışarıda kullanımlarda yansımasız ekranı sayesinde gözleriniz yorulmaz ve daha net bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaksınız. Samsung NP300E5A-S08TR dış kaplamasında parmak izi bırakmayan teknoloji sistemi kullanılmıştır. Bilgisayarınız artık daha hoş gözükecektir. Bilgisayarda bulunan üç adet usb 2.0 girişi sayesinde birçok usb takınılabilir aygıtı ayna anda kullanabileceksiniz. HDMI çıkışı sayesinde projeksiyon veya Led plazma televizyonlara daha net görüntü aktarımı sağlayabilirsiniz.
Oldukça hızlı bir şekilde açılıp kapanabilme özelliği sayesinde sizin beklemenizi gerektirmez ve işlemlerinizi Samsung NP300E5A-S08TR ile hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir