Saç Dökülmesi Nasıl Giderilir

By | 14 Kasım 2013

Erkeklerin korkulu rüyası olan kepekli saçlar artık son buluyor. Doğal bitki karışımları ile bu kepeklerin önüne geçebiliriz. Saçlarımız daha canlı ve gür olabilir. Veya saçlarınızın uzamasını istiyorsanız her 15 günde bir saçlarımızın uçlarından aldırmamız gerekmektedir.

Saçların uçlarında bulunan kırıkları bu şekilde alarak saçlarımızın dökülmesinin önüne geçebiliriz. Ayrıca kepeği önlemek için doğal bir bitki tarifi vereceğim denemiş ve yüzde yüz etkili bir tariftir. 300 gram taze ısırgan otonu kökleri ile birlikte 2 litre su ile 15 dakika kaynatınız. Sonra saçlarınızı bu su ile yıkayınız. Saçlarının uzamasını isteyen insanlar içinde tarifimiz var taze zencefili alının mutfak robotu ile çektiriniz ve kaynatınız bu karışım ile saçlarınızı yıkayınız. Ya da bunların hiçbiri ile uğraşmayıp direkt olarak bir minoxil alarak sorunlarınızı giderebilirsiniz. Özel bir bitkisel ürün olan minoxil son derece etkilidir.

dökülme

Aynı zamanda saç rengi git gide beyazlaşan erkekler ve kadınlar için boyaya gereksinim duymadan beyazlığı gideren stop grey de kullanılabilir. Stop grey boyalar gibi kimyasal madde içermez. Bitkisel yollardan saçınıza renk veren pigmentlerin çoğalmasını sağlar. Saç çıkarıcı olarak follium da kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir