Rihanna Kasıp Kavurmaya Devam Ediyor

By | 06 Nisan 2013

Twitter fazla 29 milyon takipçisi olması çok az kullanılabilir bir şeydir.Patlayıcı Barbados şarkıcı hayranları onun ordusu karşılamak için özel hayatında bazı ayrıntıları patlatır sosyal ağların gerçek kraliçesi haline gelmiştir. Bu hafta o Vancouver onun tur “Diamonds” bir başka konser veren ve o sahnede kraliçe neden gösteren oldu.

Givenchy giymiş Yine Barbadoslu şarkıcı, pop divası canlı görmek için saatlerce bekledi Kanada fanlar binlerce durdu.

Seksi ve kışkırtıcı, bu hafta Rihanna onu ve bir kaç saat ağlar yandı Chris Brown oynadığı iddia edilen Spam porno video ile ilgili bir tartışmanın merkezinde idi.

Ayrıca bu gün Rihanna göğüsleri altında onu dövme gösteren ve bir striptiz kulübünde üzerine oturdu bir dansçı okşayarak üstsüz, seksi bir bikini giymiş olarak görünür onların cesur ve Instagram hesabına yeni bir fotoğraf yükledi.

Bu hafta Chris Brown onun sonraki albüm o geçmişte işbirliği yapmış kiminle, onun kız ile gerçekleştirilen bir şarkı yer alacak bilinmektedir yaptı.

“Biz onun albümü için Kimse İş kaydedilir ve sonra ben It Up daha R & B. Ben kesinlikle hepimiz çok pop bir şey yapacağını düşünüyoruz çünkü Rihanna ile bu tarz bir şey kaydetmek istedim. Ben kimsenin bir şarkı yapmak istedim olan koyun adında bir şarkı yazdı beklenen ve bu tarz duymak ve şarkı söyleyebildiğini, “rapçi son açıklamaları dedi.

Son birkaç gün içinde bazı medya çiftin ihlali bahsediyoruz rağmen, Rihanna ve Chris Brown dünya basınının ilgi odağı yerleştirildi fırtınalı bir ilişkinin devam gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir