Rhode Adası’nın en uzun binası yakında inşa edilecek

By | 11 Nisan 2013

Rhode Island en yüksek binası yakında devletin uzun ekonomik gerilemenin en görünür simgesi olacaktır.

Eski TV gösterisinde Daily Planet karargahı olan benzerliği için “Superman bina” gibi bazı bilinen 26 katlı Art Deco tarzı gökdelen, bu ay kendi takdirine kiracı kaybediyor. Kimse hareket ediyor ve bina, Providence silüetinin en ayırt edici özelliği, artık tümüyle hiç değilse geceleri yanar, sahibi diyor.

Bu Şubat ayında yüzde 9,4 işsizlik vardı ve yıl boyunca ülkedeki en kötü işsizlik oranlarından birine sahip olduğunu, şehir ve devlet için bir darbe.

Nicolas Retsinas, Harvard Business School’da gayrimenkul alanında kıdemli öğretim üyesi, 111 Westminster, bina olarak da bilinir, olacak diyor “nihai kentsel çukuru.”

428 metrede veya Empire State Building yüksekliği yaklaşık üçte biri, o Sanayi Ulusal Bankası Binası olarak 1928 yılında açılan New England uzun gökdeleni oldu. O zamandan beri bir banka ev sahipliği yapıyor.

Bank of America, binanın tamamı 380.000 metre kare için onun kira biter ve önümüzdeki günlerde Çevreye daha modern uzaya hamlesini tamamlandığında 85 yıllık çalıştırmak sona erecek bu. Banka en son binanın sadece yaklaşık yüzde 20 işgal, Bill Fischer, sahibi için bir sözcüsü, Newton, Mass High Rock Geliştirme diyor

Yüksek Rock bu ofisler olarak kullanmak istemediğini söylüyor. Bina şehir ofis alanı gibi büyük bir payı temsil eden Fischer, bunu yapmak için pazar sel olacağını söylüyor.

Bunun yerine, High Rock yaklaşık 290 daire çevirmek istiyor. Ancak şirketin proje için bir takvim sunulan veya mal olabileceğini ne kadar söyledi. Yüksek Rock bu tarihi binaların rehabilitasyonu için vergi kredileri veren bir programı yeniden canlandırmak için devlet milletvekilleri ikna gerekir diyor.

Belediye Başkanı Melek Taveras o gökdelen boş olacaktır hayal kırıklığına ve o verimli kullanımı vardır emin olmak için ne o geleni söylüyor. Ama herhangi bir eylem belirli bir ders kendini taahhüt değil.

Bu arada, Superman bina karanlık ve boş duracak.

Bu bir hata, Providence yaşayan Retsinas diyor. O benzetiyor New York’taki Empire State Binası Providence binanın önemi.

“Gibi binalar da şehir hakkında reklamlardır. Biz bu binada kapalı yazmak için istekli olduğunuzu şehrin geri kalanına bir sinyal gönderiyor,” diyor. Aksine ışıkları kapatarak ve boş oturmak izin vermek yerine, Retsinas aşamalı bir geçiş göstermektedir: ışıkları tutmak ve muhtemelen zemin katta bir şey koyarak.

Providence çok daha fazla zarar ve daha birçok boş büyük binalar vardır Detroit, hükümet, bazı boş özellikler için kiracı bulmak için çalıştı. GM taşındı sonra Örneğin, devletin General Motors ‘eski şirket merkezi içine ofisleri bazı taşındı.

Rhode Island Gov Lincoln Chafee geçen yıl Superman binaya devletin hareket çalışanları önerdi, ama bu fikir hiçbir yerde gitti.

Washington, DC, daha ileri gitti. Bu mülk sahipleri piyasada bir dönüş için beklemek veya vergi indirimi gibi bir şey çıkarmaya çalışırım olarak boş bir bina oturmak için caydırıcı vererek, daha yüksek bir oranda boş ve boşa özellikleri vergileri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir