Rephair şampuan – losyon

By | 19 Eylül 2014

Rephair’ da ne var?
Avrupa’ nın en etkili saç şampuanlarından olan Rephair Losyon ve Şampuanları, giderek tüm dünyaya yayılmaya başlıyor. Geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı’ nın verdiği izinler ile Türkiye’ de de satış yapmaya başlandı. Türk halkının da dikkatini çeşitli reklam yayınlarını kullanarak çekmeyi başaran Rephair markası, başarısı klinik olarak test edilmiş ve yüzde yüz sağlıklı bir ürün olarak piyasaya sürülmüştür.
rephair
Rephair’ in içerisinde bulunan özel formüller sayesinde saç dökülmesine karşı koyar ve saç köklerini güçlendirir. Özellikle saç dökülmelerine karşı oldukça etkili bir şampuan olan Rephair, birçok uzman tarafından da önerilmektedir. İçeriğindeki Dihidrotestosteron isimli hormonları baskılayarak, etkisini bitirmeye ve vücuttan atılmasına yardımcı olur. Rephair losyon ve şampuan ürünleri DHT’ yi, kendi içerisinde yer alan HSOR enzimlerini kullanarak, etkisiz hale getirmeye çalışır. Bu HSOR enzimleri sayesinde Rephair ürünleri, saçlarınızın daha gür çıkmasına ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Saçlarınızın dökülmesinden ve sağlıklı görünmemesinden şikayet ediyorsanız, rephair şampuan ve losyon ürünlerini kullanarak gür ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz. Rephair’ in orjinal adresinden ürünler için faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir