Reçeteli ilaçlar üzerinde tasarruf yapmak

By | 03 Nisan 2013

Hastalık Kontrol ve Önleme için ABD Merkezleri göre, reçeteli ilaçlar almak Amerikalıların yüzde 47,9, çoğu kendi aylık ilaç faturası tasarruf etmek istiyorum.
Kendi soyadlarını onların gizliliğini korumak için kullanılan olmadığını sordu Lake Worth, Fla ve Cari ve Andrew, kesinlikle bu kategoriye girer.
Cari Crohn hastalığı vardır ve aylık uygulamaları gerektirir. Ayrıca, oğlunun Jared bir büyüme hormonu ve ailenin diğer üyeleri, yüksek kolesterol ve yüksek kan basıncı için ilaç almak. Çiftin sigorta şirketi son zamanlarda kendi reçeteli ilaç kapsama bazı fişini çekti, onlar bir $ 20,000 aylık fatura bakan.
Cari ve Andrew kendi reçete üzerinde tasarruf yardımcı olmak için, ABC News Michelle Katz getirdi. Ve: Katz bir sağlık savunucusu, hemşire ve “Sen banka bozmadan ihtiyacınız Bakımı Başlarken azı için Sağlık” adlı kitabın yazarı olan “Hayat İpuçları:. 101 Sağlık Sigortası İpuçları”
Bu reçeteli ilaç faturaları slash öğrenmek ister misiniz? 07:00 ET bugün bir Twitter sohbet Katz katılın. Burada Çıkış: @ michellekatzmsn # RealMoney veya www.facebook.com / healthcareforless
1. Eğer bir restoranda yaptığınız gibi, faturanızı denetleyin.
İster inanın ister inanmayın, orada kodları ilaçlar için, ve fatura bölümler sık ​​sık onları yanlış anlamayın. Saniye, ABC News, Cari ve Andrew faturada bu yanlış kodlardan birini buldum. Çift yüksek fiyatlı ilaç için suçlandı. Kodu Tespit hemen 1200 $ kurtardı.
2. Düşük RX Uygulaması ile kendinizi kol.
Eğer ilaç fiyatları gaz fiyatları gibi dalgalanma olduğunu biliyor muydunuz? App ortalama maliyeti belirli bir ilaç ve alanında her eczane telefon numaraları ile jenerik ve silah için ne olduğunu söyler. Sen karşılaştırmalı alışveriş için diğer eczaneler arayabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda indirim gösterir.
“Sen bazı durumlarda yüzde 75’e kalkabilir misin,” Katz dedi.
3. Eğer üye değilseniz bile, büyük toptancılar git.
Düşük RX uygulaması Costco gitmek için ABC News söyledi ve çıktı olarak bir üyesi olmasa bile, yasa ile orada da reçeteli ilaçlar satın alabilirsiniz. ABC News az yerde 100 $ için Costco Cari adlı ilaçlardan biri bulundu.
4. Anlaşma.
Eğer küçük anne-ve-pop eczanelere gidip yoksa, fiyat aşağı getirmek için tekerlek ve bir anlaşma yapabilirsiniz. Nakit getirmek sizin pazarlık gücünü artırabilir. 18 $ ‘lık tasarruf – yerine yerel bir eczaneden reçete için 30 $ ödeyerek, Cari 12 $ için aynı reçete garantiledi.
5. Sen büyük ilaç şirketlerinden doğrudan gidebilirsiniz.
Katz Cari ve Andrew adına büyük ilaç şirketleri aradım ve gönderilecektir. O ailenin mali durumun kanıtı sağlayan, hafta için tutulan ve hatta Cari tamamen kendi özel uyuşturucu satın durdurmak olabileceğini düşündürmektedir.
6. Needymeds.com ziyaret edin.
Needymeds kendi web sitesi aracılığıyla bağış, kuponları ve hasta destek sunan kar amacı gütmeyen bir gruptur.
7. Bir RX Erişim indirim kartı kullanın.
Birlikte Rx Erişim kendi web sitesine göre, bireyler ve reçeteli ilaç kapsama olmayan ailelere marka üzerindeki tasarruf ve jenerik reçeteli ürünler sunmaktadır.
Michelle Katz yardımıyla, Cari ve Andrew onları $ 18,747.91 kaydederek, $ 20,000.19 dolar 1,252.28 onların aylık reçeteli ilaç faturası indirdi. Ve bu gerçek para.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir