Reçeteli İlaçlar Parmağınızın Ucunda

By | 03 Nisan 2013

Uygulama nasıl çalışır: ilaç ve bulunduğunuz yere ve uygulama Tipi kuponlar yanı sıra bölgede ilaç için en iyi fiyat için bakacağız. Smartphone’unuza kupon indirin veya bunları GoodRx web sitesinden çıktı.
GoodRx.com ayrıca eczane sayısını içerir ve oraya nasıl yön verir. Bir reçeteli ilaç 12 yıl sonra ortaya çıkan patent, kaybettiği zaman uygulaması da tüketicilerin uyarır.Önümüzdeki 18 ay içinde, popüler ilaçlar Nexium, Celebrex ve Symbicort tüm jenerik gidecek.
GoodRx uygulamasını kullanarak, “Gerçek Para” ekibi Kaliforniya emekli Lynda Bezdek hayatlarını, fiyatları yaklaşık $ 15 Lipitor ve jenerik marka 40 mg 30 günlük tedarik için neredeyse 150 $ arasında değişmektedir Santa Monica bölgede bulunmuş.
“Bu şok edici,” Bezdek dedi.
“Gerçek Para” ekibi ilaç fiyatları gibi her ilaç tedarikçisi, indirimler ve kuponlar ile bir eczane sözleşme gibi birçok değişkene bağlı olduğunu öğrendim.
Zamanlarda aynı ilaç için yüzde 20 ila 80 oranında fiyat farkı – Gıda ve İlaç İdaresi ürünlerin izler rağmen, Hirsch ajansı fiyatı düzenleyen değil, böylece tüketicilerin ne olursa olsun eczane ücretleri ödemek zorunda söyledi.
GoodRx sayesinde, olsa, Bezdek ona ilaç 2.280 $ tasarruf, yarısı onun reçete faturalarını kesmek başardı.
“Ben teknoloji meraklısı değilim ve bu [başvuru] düşünmek kullanımı çok kolaydır,” dedi. “Gerçek Para ile satın alınıyor uygulama”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir