Porsuklar

By | 02 Mayıs 2013

RSPCA, dünyanın en eski ve en büyük hayvan refahı örgütü, onun kampanyalar yürüten nasıl üzerinde giderek acı satır merkezinde yer alıyor.

Charity Komisyon canlı ihracat ve porsuk itlaf karşı kuruluşun protesto bu siyaset dünyasına çok uzak sokak gördüğüm bir şikayet değerlendirmektedir onaylamıştır.

Komisyon politikalarını yardım rolü ve havale kesin kurallar. O yardım siyasi amaçlar için kullanıyor olun dahil olmak üzere, konumlarını kötüye gördüğü takdirde bu işlem yapabiliriz. Ama en son müdahale gönüllü kuruluşlar güçlü hakkında hissediyorum konular üzerinde konuşma engelledi olacağını korkuları yol açtı.

Son aylarda RSPCA “Hükümet kamu, parlamento, AB Komisyonu ve bilimsel görüş göz ardı olduğunu” ve “katliam durdurmak” niyetini ilan öfke ifade, porsuk itlaf karşı vokal olmuştur. Hayır bu “ezici, bilimsel kamu ve siyasi görüş” karşı çıktı ve tamamen bazı bölgelerde porsuk nüfus silip söyledi itlaf karşı bir dilekçe için imza on binlerce toplandı.

Ayrıca geçmiş üyeleri Başbakan, David Cameron dahil Heythrop avı, karşı özel bir kovuşturma başlatılması için eleştirildi. Avı üyelerinin iki yasadışı köpeklerle vahşi bir tilki av için suçunu kabul etti. Davasından sonra RSPCA karşı yapılan şikayetleri sonrasında, komisyonun yaptığı derneğin mütevelli sadaka sonucunda çekti onun kovuşturma olumsuz tanıtım miktarı göz önüne alındığında politikaları “ve siyasi önyargı iddiaları gözden geçirmenizi talep, şirketin başkanı, Gavin Grant için yazdı davanın “.

Bu Kent Ramsgate bağlantı noktası üzerinden canlı koyun ihracatı yasallığı meydan yenilenmiş bir girişim başarısız olunca daha da eleştiriler Mart ayında sadaka karşı tesviye edildi. Şimdi Komisyon, hayır başka bir göz alıyor onaylamıştır.

“Endişeler porsuk itlaf ve canlı hayvan ihracatına ilişkin sadaka en kampanya faaliyetleri hakkında bizimle ortaya atılan,” komisyon için bir sözcüsü doğruladı. “Şu anda onların kampanya faaliyetleri yasal olarak bizim rehberlik uygun olarak nesneleri sürdürmek testinden karşıladığından emin nasıl soran, bizim değerlendirmesinin bir parçası olarak, sadaka en mütevelli için yazdım. Bu endişeleri değerlendirmek ve bu vardır tamamen kabul var onların hayır ünü üzerindeki etkisi. Dikkatle düzenleyici işlem yapması gerekmiyor ne varsa, belirlemek için tepki dikkate alacaktır. ”

RSPCA onun “Badgers Geri çekil” kampanyası 2006 yılında komisyon sorularını karşılaştı. Cuma günü komisyona gönderilen bir mektupta, Grant itlaf karşı kampanya inceleme altında bir kez daha sürpriz ifade etti.

“Porsuk itlaf karşıt RSPCA politikası iyice en az iki önceki vesilelerle Charity Komisyonu tarafından incelenmiş ve ‘açıkça hayır amaçlarına içinde’ olduğu tespit edilmiştir göz önüne alındığında, bu sadaka şimdi açıklamak için soruluyor olması şaşırtıcıdır sadaka en nesneleri ile ilgili olarak itlaf muhalefetini, “Hibe dedi.

O şikayetçinin kimliğini bilmek talep ve şikayet ile komisyon arasındaki tüm yazışmalar bir kopyası verilecek.

Hibe CEO’su olarak devraldı yana, RSPCA bir fırtınanın ortasında kendini buldu. Grant Heythrop olanlar avcılık “- dışında kendi aksan gelen porsuk baiters farksız” olduğunu öne sonra shire Muhafazakarlar ağır eleştiri geldi.

Bu mahkemeye Heythrop Hunt çekerken bir yargıç sadaka en “şaşırtıcı” £ 326,000 kovuşturma maliyetleri eleştirdi – Savunma yasal tasarısının bildirildi neredeyse on kat maliyeti. Hakim nakit “yararlı istihdam” daha olabilir olup olmadığını sordu.

Muhafazakar MP, Simon Hart, Kırsal İttifak eski başkanı, bir “saldırgan siyasi gündemi” takip suçlayarak, Heythrop durumda takip eden sadaka eleştirilerinde vokal olmuştur. Diğer bir militan örgüte RSPCA açmak için arayan Grant suçladılar.

Ama Sir Stuart Etherington, Gönüllü Kuruluşlar için Ulusal Konseyi CEO’su, hayır onları ilgili konular üzerinde söz hakkı olduğunu söyledi.

“Yasa açıkça için izin verir ve yardım yıllardır kamusal tartışma bir parçası olmuştur,” Etherington dedi. “RSPCA destekçileri onlar da çok önemsiyoruz konular üzerinde konuşmak için bekliyoruz. Ben tamamen yasal faaliyet görünüyor üzerinde Hayvan Sevenler komisyonun sert sorgulama şaşırttı ve hayal kırıklığına uğrattı. Ben bu komisyonun yaklaşımı için bir emsal teşkil değil umut hayır bu kampanya. ”

Özel olarak eski gazeteci ve kraliyet biyografi yazarı William Shawcross geçen yıl başkan atandı yana esnek olan kaslar komisyon kararı felsefesi bir değişiklik temsil edip etmediğini üçüncü sektör söz konusu bazı. Kamu yönetimi seçme komitesi üç milletvekili o Muhafazakar oy çağırdı olan, siyasi tarafsız olarak kabul edilemeyeceği iddia, Shawcross atanması karşı oy kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir