Polislere Tutuklayabilirsiniz Emri Geldi

By | 15 Nisan 2013

Bayan Thatcher’ın cenaze alayı yol boyunca göstermek için planlama protestocular, St Paul için Londra’nın merkezinde kendine yol yapar gibi eski başbakan tabutuna sırtlarını açmak için polis tarafından devam işareti verilmiştir.

Scotland Yard tekrar tekrar “taciz, alarm veya sıkıntı” neden herkes Asayiş Yasası’nın 5 altında tutuklandı olabilir uyarısında, onları önceden bildirmek için gösteriler planlama insanlar istedi.

Ama Rebecca cenaze alayı sırtlarını açmak için insanlar çağıran bir Facebook etkinlik kurmuştur Hampshire Lush Blum, 41, o polise konuşulan söyledi ve onu protesto Royal Courts yakın devam edin ki güvence olmuştu Adalet.

Çarşamba günkü cenaze sırasında dünyada kirişli olan yüksek profilli protesto umudu bazı üst düzey Muhafazakarlar arasında tepkilere neden oldu. Rab Tebbit, eski Muhafazakar başkanı, “akılsız yobaz” olarak protestocular tarif ama, onlar yasalara uymanın edildi sağlanan söyledi, polis hiçbir seçeneği yoktu.

“Onlar bizim görüşlere sahip ve akılsız yobaz değil kim insanlar, davranışlarını barış ihlali olarak görülebilir olacaktır kelime veya davranış bizi kışkırtmak için izin vermez gerçeği için minnettar olması gerektiğini düşünüyorum . ”

Diye ekledi: “Umarım, Margaret Thatcher hayran bizler çok iyi huylu işin peşini için vardır.”

Birçok Facebook grupları Thatcher öldüğünden beri, çoğaldığını onun mirası ve Çarşamba günkü cenaze ölçeğine itirazlarını göstermek için insanlar çağrıda, ama polis öncesinde Çarşamba günü alay yaptırıma olmuştu kaç gösteriler söylemek reddetti.

Blum polise yazdı ve sonra Met devam onu ​​protesto için mutlu olduğunu onu ikna cenaze için güvenlik planlama dahil bir subay konuştu.

“Bu şimdiye kadar protesto için izin istediler ama şimdi çalışan bir anne ve ben sadece kettled veya tutuklanan göze ve okul alma kaçırmayın ilk kez. Çok güven verici ve biz yakın bir nokta kabul etti Ben protesto ve bunu reklam olabilir sahne olabilir rotanın başlangıç. ”

Blum Facebook olayı destekçileri yüzlerce çekmiştir alayı, sırtlarını açmak için birkaç çağıran insanlardan biri. Böyle bir grup, Maggie’nin iyi Riddance Partisi, St Paul Katedrali dışında bir “sağ neşeli diz-up” düzenlemeyi planlıyor.

“Kimsenin üzmek istemiyorum ama ben çok güçlü bir kamu parasının büyük acı neden ve bu ülkeyi harap bir derin tartışmalı politikacı hürmet için kullanıldığını hissediyorum,” Blum dedi. “Ben o olacak ne kadar büyük bilmiyorum ama dünyanın bu ülkede bir sürü insan güçlü Margaret Thatcher için durdu ne ile aynı fikirde olduğunu bildirmek için önemli olduğunu hissettim.”

Planlanan cenaze protesto BBC Ding Dong oynamak gerekip gerekmediğini üzerinde satır takip et! Cadı anti-Thatcher savunucuları tarafından bu haftaki single grafikte No 2 itti olduğu, Dead. Ve Cumartesi gecesi yaklaşık 3.000 göstericiler Trafalgar Meydanı’nda bir anti-Thatcher parti yer aldı. Sendikacılar, madenciler ve anarşistler çeken olay, büyük bir olay olmadan kapalı geçti.

Cenaze önce gösteri Cumartesi gecesi parti daha küçük olacağını en solcu ve anti-kapitalist savunucuları arasında ortak bir kanıdır. Ancak, Thatcher’ın eski ve yüksek profilli basamak sayısını üzerinde giderek acı bölünmeler – Kraliçe ve Başbakan da dahil olmak üzere – katılım, polis hala ciddi bir güvenlik sorunu temsil söylüyorlar.

Met onlar Thatcher’ın mirasını saygı uygulamak olarak rollerini görmüyorum dedi olmasına rağmen tam olarak protesto izin, hangi gününde yapılacaktır hakkında nihai kararlar söylüyorlar.

Cenaze organizatörleri kamu saygılarını sunmak için yol hattına mümkün olmak istiyorum, ama polis bu kimse alay bozmaya çalışmadan önce yas tutanlar ile karıştırmak için izin kabul etmektesiniz. Met onlar kamu ne de protestocular ne izin olacağını rota boyunca “steril bölgeleri” empoze sözlerine ekledi, onların emrinde bir “taktik ve güçlerin çeşitli” olduğunu söyledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir