Oyuncak peluş ayı modelleri ve fiyatları

By | 28 Kasım 2016

Oyuncak peluş ayı modelleri ve fiyatları

Oyuncaklar neredeyse tüm gün çocuklarla etkileşim halindedir. Dokunma ve koklama gibi çok önemli iki duyu ile temas halinde olan çocukların mikroplardan ve bakterilerden korunmaları gerekiyor. Bu sebeple kaliteli oyuncaklar almaya özen göstermelisiniz. Oyuncak evlerde kaliteyi CE belgesi ile denetleyebilirsiniz. CE standartlarına uygun oyuncaklar çocuklarınız için tehlike teşkil etmemektedir. Aynı standardizasyon oyuncak peluş ayı için de geçerlidir.

Aynı durum oyuncak ayılar için de geçerli;

Günümüzde kız çocuklarının olmazsa olmaz oyuncaklarından birisi peluş ayılar. Üstelik yalnızca kız çocuklarının değil genç hanımların ve yetişkin bayanların dahi bazen oyuncak ayıları olabiliyor. Aynı şekilde temas halinde bulundukları için oyuncak ayının kaliteli peluşten yapılması ve kaliteli boya ile boyanması gerekiyor. Bu sebeple kalite unsuruna dikkat etmeniz lazım.

oyuncak-pelus-ayi

Oyuncak ayı çeşitleri;

22 santimden 180 santime kadar çeşit çeşit farklı modellerde oyuncak ayılar bulunmaktadır. 60 santime kadar olan modeller oturmakta, üstü modeller ayakta durmaktadırlar. Hanımlara hediye edildiğinde onları çok mutlu eden bir hediye olan oyuncak ayıları sizler de deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir