orjinal vega 100 satış sitesi

By | 14 Kasım 2016

Sertleşme sorunu yaşıyorum

Erkeğin cinsel ilişkide yaşadığı ereksiyon yani sertleşme sorunu genellikle cinsel ilişkide başarısız olma korkusu, birleşme kaygısı, eşin çekici gelmemesi, hamile bırakma korkusu, suçluluk, utanma, özgüven eksikliği, travmalar, cinsel istismarlar, eşini tatmin edememe korkusu, yeterince cinsel uyarım alamama, fantezi dünyasını porno filmlerden almak gibi sebeplere bağlı olarak ortaya çıkar.

Bu sayılan sertleşememe sebepleri en küçük bir kötü düşünce ile sorunun büyümesine ve diğer cinsel sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Kimi zaman sertleşme sorunları her erkeğin başına gelebilir, kesinlikle korkulmaması gerekir. Sertleşememe korkusu cinsel isteksizlik ve karşı cinsten uzaklaşma olarak ortaya çıkar.

Cinsel istek olmadan ilişkiye girmek sertleşme sorunu ile karşılaşmaya sebep olur. Uygun ortamda olmamak da sertleşme sorununun sebeplerindendir. Vega 100 mg ile artık rahat edeceksiniz. Yakalanma korkusu gibi sebepler cinsel performansı etkileyecektir.

Cinsel ilişkide sertleşme sorunu sadece sert bir penisin gerekliliğine odaklanıldığı için ortaya çıkabilir hatta bu durum genellikle erken boşalma sorununu meydana getirir. Seks demek cinsel ilişki demek değil cinsel doyum anlamına gelmelidir. Sevişme amacı cinsel doyum olduğu sürece cinsel sorunlar ortadan kalkacaktır. Başarısızlık korkusu olmadığı için cinsel performansın daha iyi olduğu görülecektir.

Sertleşme sorunlarından birisi de yeterince sertleşememek ya da sertliğini koruyamamaktır. Başarısızlık korkusu, beceriksizlik, yetersizlik, ereksiyon olamama, eşin çekici gelmemesi gibi anlamlara gelen bu durum korku haline gelmemelidir. Yeterli cinsel uyarı yapıldığında sertleşme meydana gelecektir. http://www.vega100mghap.org/ Bu tür durumlar yaşanmaması için ilişki öncesinde fındık fıstık, keçiboynuzu pekmezi ve bal gibi enerji veren afrodizyak etkili yiyecekler tüketilmeli. Ereksiyon hapı desteği de fayda gösterecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir