Ordu’da doğa Turizmi geliştirilmeye devam ediliyor

By | 24 Temmuz 2013

Ordu’da doğa Turizmi geliştirilmeye devam ediliyor. Melet Irmağı Üzerine kurulacak Kano ve Rafting parkuru için Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Yılmaz, Kano ve Rafting parkurunun Ordu için önemli olduğunu Turizmin gelişmesi için son derece önemli bir proje olduğunu söyledi. Yılmaz, proje hayata geçince en üst düzey sporcuların dünya şampiyonası yapabileceği bir yer olduğunu belirterek “Melet Irmağı üzerine yapmayı planladığımız Kano ve Rafting parkuru Projesi ile Ordu belki de dünyanın en güzel parkurlarından birine sahip olacak. Dünyada ki üst düzey organizasyonların rahatlıkla yapılabileceği bir parkur olacak.” Diye açıklama yaptı.
Ordu haber farkıyla sitemizde yayınladığımız projenin açıklamalarını birçok gurbetçi vatandaşımız Ordu Ajans sitesinden takip ediyor. Objektif haberin adresi Ordu haberleri internet üzerinden tüm dünyaya yayın yaparken yurt dışındaki hemşehrilerimize de memleketinin tüm güncel haberlerini en kaliteli şekilde sunmakta. En çok tercih edilen haber sitelerinden biri olan Ordu Haber Ajansı sadece haber değil magazinsel konularda da sizler çok yardımcı olacak. Sevdiğiniz ünlünün bilinmeyen tüm özelliklerini sitemizden takip edebilirsiniz.
gizem karaca
Bunlardan biride Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda 2.olan güzelliği ile tüm Türkiye’yi kendine hayran bırakan Gizem Karaca’dır. 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Kendine olan özgüveni ile güzel oyuncu hedeflediği kariyer yolunda ki ilk başarısını “Eve Düşen Yıldırım” adlı dizisiyle yakaladı. Oynadığı karakter sayesinde kendini çok sevdiren güzel oyuncu hayatına oyunculukla devam etmektedir. Şuan “Benim Hala Umudum Var” adlı dizi ile tüm Türkiye’yi ekranları başına kilitlemeye devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir