Ordu Yalıtım – Dekorasyon- Manto Sıva

By | 22 Şubat 2014

Ordu Yalıtım – Dekorasyon- Manto Sıva

Manto sıva anorganik maddelerden üretilmiş olup %100 doğaldır. Mineral oluşu nedeni ile yüksek ısılarda özelliğini kaybetmez. Yangının sıçramasını ve alev almasını önler.

Yapısın da açık ve kapalı binlerce hava boşluğu olması nedeniyle hafiftir. Manto sıva yüksek darbeli sesleri ve yutar ve etkisiz hale getirir. Nötr bir ürün olduğundan suda çürümez ve küflenmez. Manto sıvanın uyguladığı iç veya dış mekanlar da olağan üstü bir ısı ses yangın yalıtım özelliği kazandırır.

Bu muhteşem özellik ile artık her yerden kar edecek ve çok daha düşük fiyatlara çok daha fazla ısınacak ve başınızı ağrıtacak seslerden uzak kalacaksınız. Daha özel bir hayat için her insan bu rahatlığı görmek zorundadır. Bir çok firma ordu yalıtım da başarılı fakat ordu flz yapı bu alanda lider sırada. Flz Yapı sadece yalıtımda değil bir çok alanda  rakip firmalardan  öndedir.
ÇATI-YALITIM

İnternet üzerinden müşterilerine ulaşması onlara bu şekilde hizmet vererek diğerlerinden farkının oluğunu ortaya koyuyor. Ordu dekorasyon işlerinizi de Flz Yapı   hallediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir