Öğrenci Prim Kesintileri Denetlenmelidir

By | 19 Mayıs 2013

İngiltere’nin en dezavantajlı öğrencilerin kesim korunmalıdır yardımcı olur okul finansman, eğitim sekreteri söyledi.

Michael Gove öğrenci prim 26 Haziran gerçekleşir en son Harcama Gözden sırasında herhangi bir kesik izole edilmesi gerektiğini söyledi.

Program kapsamında, İngiltere’de okullar bir düşük gelirli aileden bir ek £ her çocuk için 623 tahsis edilir.

Sayın Gove ayrıca sınavları için çok fazla değişiklik için itti olduğunu kabul etti.

Öğrenci prim onların daha iyi-off eş seviyesine yoksul öğrencilerin başarıları yetiştirme amacı ile Nisan 2011’de tanıtıldı.

Ücretsiz okul yemeği ya da bir önceki altı yıl boyunca herhangi bir noktada uygun olmuştur, ya da sürekli fazla altı ay bakım olmuştur öğrenciler için olan için uygun olan her öğrenci için okullara ödenir.

Okullar kendi iradeleri olarak para harcamak için ücretsiz, ancak nakit düşük gelirli ailelerin çocukları nasıl yardımcı olduğunu göstermek gerekir. Şubat ayında, Ofsted İngiltere’de okulların önemli bir azınlık hala etkili ekstra fon harcama değildir dedi.

Öğrenci prim öğrenci başına £ 900 artacak – £ 2.5 milyar, bir yıl – 2014-15 yılında,

Sayın Gove söyledi onun bölümü bir sonraki Harcama Gözden sırasında bazı bütçe indirim yapmak mümkün olabilir iken – April 2015 itibariyle kamu harcamaları kapsar – öğrenci prim dokunulmaz olmalıdır.

“Sanırım, özellikle biz okullar ve en dezavantajlı çocuklar için harcamaları için harcama koruyabilirsiniz emin, sahip olduğu bütçe öncelikleri biz yapmak için gereken gerekli ekonomilerin izole olduğundan emin olmak için sert mücadele ediyorum,” diye anlattı Andrew Marr göstermektedir.

‘Testlerinin Koyun kalem’
Sınavları, Bay Gove dedi: “Ben çiğnemek olabilir daha kapalı ısırdı.”

Başlangıçta o İngiltere’de önemli konularda GCSE hurda ve İngilizce Bakalorya Sertifikalar bunların yerine istemişti, ama bunun yerine GCSE değişiklik razı olmak zorunda kaldı.

“Ben altına bir yarış önlemenin bir yolu olacağını düşündüm, çünkü sadece bir sınav kuruluna taşımak istedim,” dedi.

“Sonunda bunu yapmak doğru bir şey değildi kabul etmek zorunda kaldı, ama biz başka bir yerde bazı büyük değişiklikler yapıyoruz.

“Biz modülleri ve resits kurtulmak, biz öğretme ve öğrenme, değerlendirme daha az zaman ve tüm bu testlerin koyun kalem aracılığıyla insanlar sürüş için daha fazla zaman geçiriyoruz.”

Sayın Gove da tarihi müfredata onun önerilen değişikliklerin eleştiri silkti.

Kronolojik olarak öğretilen konular için yaptığı planı bölücü kanıtlamıştır.

“Ben gerçekten saygı insanlardan bazı (eleştiri) dikkate alacak,” dedi.

“Biz aslında doğru olanı yapıyoruz ve ayrıca konuştum öğretmenlerin bu değişiklikler konusunda hevesli olduğunu söyleyerek en seçkin tarihçilerin bazı destek bir koro var oldu.”

O, mevcut tarih müfredatının “sadece yeterli değil tarihsel bilgi düzeyi olan insanlar sağlayan en düşük ortak payda seviyeye” şeyler azaltır dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir