Ödev Kapakları İndir

By | 10 Şubat 2012

Sevgili öğrenciler sizler için derslere göre ödev kapakları bölümü oluşturduk. Bu bölümde neler bulabileceksiniz ilk olarak o konu hakkında bilgiler vermek istiyroum.

Ödev kapakları neye göre seçilmelidir. Seçilirken nelere dikkat etmeniz gerekir onlar nelerdir. Ödeve göre kapak seçmek puan olarak sizlere olumlu dönüş yapacaktır. Ödev kapakların da ön planda bulunması gerekenler kişisel bilgiler bölümünde ad soyad , numara, sınıf , konu olması gerekir.

Bunların dışında hangi öğretmenden aldıysanız konu ile birlikte yazılmalıdır. Bir kısımda kaynak bölümü vardır. Burada yaptığınız araştırmaları kısa özet şeklinde kaynak olarak belirtilmesi gerekir. Bu öğretmenlerin en fazla dikkat edeceği yerdir.

Ödev hazırlarken ise en az kac sayfa olmalıdır yazılarınız özgün olmalıdır. Yazılarını el ile yazarsanız buda sizler için artı puan olacaktır. En az iki sayfa olmalıdır konuya göre sayfa sayısı değişmektedir.

Ödevlerde araştırma bölümü her zaman konu için önemli faktörlerden bir tanesidir. Ödeviniz ne olursa olsun kesinlikle araştırma yapmanız gerekir. Eğer ki siz kopyalıyıp hiç okumadan ödev yapıp öğretmeninize teslim ederseniz size sözlü yapar ise sizin araştırmadan direk internet ortamından kopyalayıp yapıştırdığınızı anlar ve size eksi not olarak geri döner.

Ödev kapakları nerelerde kullanılır, yıllık ödevleri , performans ödevlerini tamamladıkdan sonra raporu teslim ederken kullanılır. Staj yapan öğrencilerin de raporlarında kullanır.

Ödev kapakları konu başlıklarına göz atalım türkçe ödev kapakalrı, edebiyat ödev kapağı, sosyal bilgiler, tarih, ingilizce ödev kapağı, vatandaşlık ödev kapağı, çoğrafya, fizik biyoloji, kimya ve dahada çok ödevlerin kapaklarını altda link olarak vereceğiz buradan indirebilir size en uygun kapakları kullanabilirsiniz.

Ödev kapaklarını indrimek için tıklayınodev

istediğiniz ödev kapakları olur buradan yorum şeklinde bildirebilirsiniz arkadaşlar. Sizlere bazı derslerin konularını veriyorum buradan bakabilirsiniz.

Category: Genel

One thought on “Ödev Kapakları İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir