Nokia C3-01 Özellikleri ve Oyunları

By | 27 Şubat 2012

Nokia C3-01 özellikleri ve şık görünüşü ile nokia’nın son zamanlarda geliştirmiş olduğu en gözde telefonlardan biridir. Telefonun en hoş tarafı hem dokunmatik ekranı hem de tuşlu kullanımı ile her iki seçeneği bulunan bir modeldir. Telefonun bir diğer hoş tarafı ise boyutlarının 111 x 47,5 x 11 mm dir. Telefon oldukça ince üretilmiş ve

Nokia C3-01 özellikleri Nokia C3-01 fiyatı, Nokia C3-01 uygulamaları

ağırlığı sadece ‘ batarya dahil ‘ 100 gramdır. Telefonun ekran boyutu 2.4 inç dir. Telefonumuzun Dokunmatiği diğer telefon modellerine göre oldukça dirençlidir. Telefonumuzun 2g de konuşma süresi 5 saat 30 dakika bekleme süresi ise 405 saattir. 3g de ise konuşma süresi 5 saat bekleme süresi 440 saattir. Mp3 çalar özelliği ise kulaklıkta tam 20 saat müzik oynatabilmektedir.
Nokia C3-01 kendi hafızası 30 mb ve hafıza kartı desteklenebilir özelliği sayesinde hafızasını 16 gb a kadar genişletebilme özelliğine sahiptir. Telefonumuzun e postalarınıza bakmak için geliştirilmiş teknolojisi iş hayatınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Kullanımı kolay e posta işlemcisi sayesinde anında mesajlaşma telefonumuzda mevcuttur.
Telefonumuzun bir diğer özelliği ise gerçek web sayfalarını gösterme özelliği sayesinde internet keyfini doyasıya yaşamak artık mümkündür. Video akıtma özelliği ile internet üzerinden sorunsuz videolar izleyebilirsiniz. Ayrıca Wi-fi özelliği sayesinde çevrenizdeki kablosuz ağları bulup bağlanabilir internet keyfini hızlı ve güvenilir bir şekilde yaşayabilmektesiniz. Telefonumuzda adobe flash lite desteği bulunmaktadır. Telefonumuzun 5 mega piksel kamerası ile çözünürlüğü son derece güçlü (2592 x 1544 piksel) fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca 4x zoom ile fotoğraf çekme keyfinizi doyasıya yaşayabilmektesiniz. Telefonumuzun video kayıt formatı mp4 olup bilgisayarınıza video yüklemelerinde daha rahat bir şekilde izleme imkânını sağlamaktadır. Nokia C3-01 ile hayata özgürce daha kolay bağlanın.

Category: Genel

One thought on “Nokia C3-01 Özellikleri ve Oyunları

 1. idris iric

  merhaba hemen hemen ilk telefonlar çıktığından bu zamana kadar nokia telefonlar kullandım her telefonumu en az 1 yıl kullandım geçtiğimiz perşembe günü nokia c3-01 modelini aldım çok büyük hayal kırıklığı yaşadım nokianın bu kadar kullanımı berbat modelini görmedim inanın hiç memnun değilim ve geri iade edeceğim en azından içerisinde 1 oyun dahi yok muhtemelen başka telefon markalarına yönleneceğim yada başma modellerine bakacağım bir önceki telim nokia c-5 ti.

  saygılar
  0536 518 8327
  idris

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir