MSN KAYDOL

By | 19 Mart 2012

MSN KAYDOL
Sizde ücretsiz bir şekilde internette hotmail kaydol linkine tıklayarak arkadaşlarınız ile iletişimde sınır tanımaya bilirsiniz. İstediğiniz her an iletişimde bulunacağınız kişi eğer online ise onunla sorunsuz bir şekilde iletişim halinde olabilirsiniz.

Mesafeler artık aranızda sınır olarak durmasın Sizde msn kayıt olun arkadaşlarınız ile ister yazılı isterseniz de görüntülü bir şekilde tamamen ücretsiz olarak iletişim kurun. Bunun için yapmanız gereken Windows live sitesine girerek msn kaydol linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise arkadaşlarınız ile sürekli sizde iletişim halinde olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ister fotoshop ile daha da güzelleştirdiğiniz resimlerinizi yollayın isterseniz de sevdiğiniz müzikleri onlar ile paylaşın. Bunların hepsine sizde hotmaile kayıt olarak başarabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olacağınız bu servis ile arkadaşlarınız ile doyasıya iletişim halinde sizde olabileceksiniz. Üstelik Hotmail de sadece görüntülü konuşma değil sesli aramada yapılabilmektedir. Web kameranız yoksa mikrofonunuz ile arkadaşlarınız ile sorunsuz ve ücretsiz bir şekilde sanki telefonda konuşuyormuş gibi konuşabilirsiniz. Bunların hepsine sizde sahip olmak istiyorsanız hemen kayıt işlemlerinizi sizde kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Category: Genel

2 thoughts on “MSN KAYDOL

  1. zoryasam

    artık msn kullanan kalmadı facebook cıktı ınternetı oldurdu

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir