Minoxidil 5 Kullanım Şekli ve Etkisi

By | 24 Şubat 2012

Minoxidil ile Parıltılı Saçlar

Minoxidil Losyon ile artık saçlarınız parıl parıl. Bu ürün sizleri de yumuşak ve bakımlı saçlara kalacak hatta bununla kalmayıp size yepyeni saçlar sunacak. Saç diplerinde ki ölü deriyi yok ederek temizler ve saç diplerindeki köklere inerek hücreleri canlandırır. Canlanan hücreler tekrar faaliyete geçer ve saç üretmeye başlar. Minoxidil Losyonun başlıca faydaları; saç dökülmesini öner, saç ve deri yapısını düzenler, saçlarınız eskisinden daha fazla uzar, göz alıcı parlaklık ve ekstra yumuşaklık, saçlar eskisine göre daha kolay şekil alır, saçlardaki kırıklıkları azaltır. Bunlar ve bunlardan daha fazla özelliği bulunan Minoxidil Losyon sizleri de bu mutluluğa ve huzura davet ediyor.

Minoxidil Losyon ilk kullanımda kökten uca kadar uygulanmak suretiyle 2-3 dk bekletilir. Bekleme süresi içinde kan dolaşımı için saçlarınızın dibini parmak uçlarınızla hafif masaj yapınız. Eğer daha çok verim almak isterseniz saçınızı durularken suyun ılık olmasını sağlayınız. Minoxidil Losyonu kullanırken bir kaç dikkat edilmesi gereken şey vardır. Bunlar; Minoxidil kullanılırken başka bir ürün kullanmayınız, göz ile teması halinde bol su ile yıkanmalıdır. Minoxidil Losyon rahatlıkla kullanabileceğiniz bir saç bakım ürünüdür. Sizleri yepyeni saçlara kavuşturmak için hazırlanmış özel bir formüldür. Sizinde saçlarınızda sorun varsa Minoxidil ile sizde bu sorunların üstünden rahatlıkla gelebilir artık saçlarınız tarayabilir ve şekil verebilirsiniz.

Bu ürün Amerika da ki laboratuarlarca test edilmiş, onaylanmış ve tavsiye edilmiştir. Minoxidil Losyon kullananlar sakın endişe etmeyin ürünü ilk kullandığınızda saçlarınız kısa bir süre dökülme yaşar ancak bu dökülme kırık saçların dökülmesidir. Minoxidil Losyon kırık saçları dökerek yerine yenilerini çıkartmayı hedefler. Saçlarınızı çevresel faktörlerden korur ve kollar. Minoxidil’i erken veya bayanların tümü kullanabilmektedir. Ancak erkeklerde daha hızlı reaksiyon göstermektedir. Minoxidil’i hamile bayanlar ve çocuk emziren anneler için tavsiye edilmez. Hadi durmayın bu ürünü sizde alın ve hemen kullanmaya başlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir