Mehmetcan MİNCİNOZLU Biyografi

By | 23 Mart 2012

Mehmetcan mincinozlu 24.02.1984 de İstanbul’da doğmuştur. Ünlü oyuncu 1.90 boyunda ve kilosu 79 dur. Mehmetcan Mincinozlu’nun göz rengi siyah ve saç rengi de koyu kahverengidir. Ünlü oyuncu Sankt George Avusturya Lisesinde okumuş ve lisede okurken tiyatroya çok büyük ilgi duymuştur. Bu ilgisinin etkisiyle olsa gerek Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü kazanmış ve bu bölümü başarılı bir şekilde okuyarak mezun olmuştur.
Ünlü oyuncu bu zamana kadar birçok dizide rol almıştır. Bu dizeler 2003 yılında lise defteri dizisinde Alp rolünü, 2006 yılında iki aile dizisinde Arda rolünü, 2007 yılında Hayat Apartmanı adlı dizide Yakup kadri rolünü canlandırmıştır. Ünlü oyuncu daha sonra 2008 yılında Melekler korusun adlı dizide de sarp rolünü, 2009 yılında Nefes adlı dizide Deniz rolünü, 2010 yılında da Küçük sırlar adlı dizide ise Cem aslan karakterini canlandırmıştır. Ünlü oyuncu bu sıralarda Eve düşen yıldırım dizisinde Sait karakterini oynamaktadır. Oyunculuk kariyerinde başarılı bir şekilde ilerleyen Mehmetcan Mincinozlu’nun sevgilisi şu sıralar bulunmamaktadır.

6 thoughts on “Mehmetcan MİNCİNOZLU Biyografi

 1. sedanur

  sen benim gerçekten abim olsan abim olmanı çok ama çok isterdim. canım abişim.

  Reply
 2. hicran edis

  oyunculuk ta çok başarılısın ve gizem karaca ile çooooooooooooooook yakışıyorsun inşallah sende benim gibi düşünürsün ve yorumumu okursunnnnnnnn

  Reply
 3. eylül

  bence gizem karaca ile çok yakışıyorsunuz….sen çok tatlısın:D

  Reply
 4. ferhar

  gerşekten çok yakışıklısın gizem karacaya çok yakışıyosun bol şansılar

  Reply
 5. hande

  çok yakışıklısınız alalah seni annene bağışlasın

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir