MEB Tabletleri Geri İstedi

By | 09 Ağustos 2016

MEB 15 Temmuz 2016 darbe girişiminden sonra tüm tabletleri ve bilgisayarları uzaklaştırılan eğitimcilerden iade etmesini istediği bir yazıyı az önce yayınladı. Bu nedenle öğretmenlerden, müfettişlerden ve daha bir çok kişiden tabletler geri toplanacak.

Yayınlanan yazıda şunlar yazıyordu: “FETÖ/PDY terör örgütü kapsamında görevden uzaklaştırılan idareci, öğretmen ve personellerin kullanımına tahsis edilen bilgisayar, veri depoları ve tabletlerin teslim alınarak kapalı ve güvenlikli bir şekilde en geç 09/08/2016 Salı günü mesai bitimine kadar müdürlüğümüz Donatım Şubesi’ne elden teslim edilmesi hususunda, gereğini önemle rica ederim.”

MEB Tabletleri Geri İstedi

MEB Tabletleri Geri İstedi

Bu eğitimciler teknolojik aletlerini en son ne zamana kadar iade etmeliler derseniz bu durumda size şöyle bir bilgi verebiliriz. Bu kişiler tabletlerini, bilgisayarlarını ve veri depolama aygıtlarını bugünün mesai saati bitimine kadar iade etmeliler. Zaten yayınlanan bildiride de güvenlikli bir şekilde en geç dokuz ağustos iki bin on altı tarihinde Donatım Şubesi’ne elden teslim edilmeli yazıyor. Aksi taktirde ne olacağı hakkında herhangi bir bilgimiz bulunmuyor ancak bu kişilerin bu aygıtları teslim etmeleri zorunlu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir