LG V20 Dört Arka Kameraya Sahip

By | 25 Ağustos 2016

LG V20 Dört Arka Kameraya Sahip

Son yılın en çok merak uyandıran telefonlarından biri olan LG V20’nin arkasında tam 4 adet yüksek çözünürlüklü kamera bulunacak. Tanıtımına günler kala tasarımı da ortaya çıkan yeni telefon bize göre oldukça güzel bir tasarıma sahipken diğer taraftan oldukça da performanslı bir donanım ile gelecek gibi görünüyor. İşte karşınızda LG V20..

LG’nin Eylülün 6’sında resmi olarak duyuracağı yeni telefonu LG V20’nin tasarımı ortaya çıktı. Aynı zamanda daha telefon ortaya çıkmadan kılıfları da satılmaya başlandı. Peki bu telefonun tasarımı nasıl olacak? Detayları nelerdir?

LG V20

LG V20

LG V20 adlı telefon tıpkı beklediğimiz gibi iki ekrana sahip bir şekilde gelecek. Bunun yanı sıra telefonda 5.5 ya da 5.7 inçlik ana ekranın yanı sıra bir de bu ekranın üst bölümünde 2.1 inç büyüklüğünde ikinci bir ekran yer alacak gibi duruyor.

Telefon ekranının alt ve üst bölümlerinde siyah şeritler bulunuyor ve bu siyah şeritler çarpıcı bir şekilde insanın dikkatini çekiyor. Diğer yandan üst taraftaki şeridin hoparlör çıkışı, alt bölümdeki şeridin ise modüler tasarım yüzünden ortaya çıkan bir tasarım olduğu tahmin ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir