KUVVET MACUNUNUN ETKİSİ

By | 11 Mart 2014

KUVVET MACUNUNUN ETKİSİ

bitkisel macunAnadolu’da eski dönemlerde keşfedilmiş olan kuvvet macunu günümüzde halen kullanılmaktadır. Kuvvet macunu doğal yapısı ile eşsiz bir afrodizyak etkisi sunar. Padişah macunu olarak da bilinen ürün doğal bir içeriğe sahiptir.

Red honey macunu içinde keçiboynuzu arı sütü çiçek balı zencefil , azgın teke otu, kırmızı bal gibi pek çok doğal ürün bulunur. Bu ürünlerin enerji verici yapıda olması kuvvet macununun formülü denilebilir. Manisa’da festivali düzenlenen ve bu festival ile sunulan mesir macunu da bir çeşit kuvvet macunudur. Mesir macunu içeriğindeki 41 çeşit baharat ile eşsiz bir lezzet sunar. Kuvvet macunu hem kadınlar hem de erkekler üzerinde etkili bir üründür.

Erkekler üzerinde erken boşalıyorum derdini önleme ereksiyon süresini artırma cinsel birleşim sayısını artırma gibi özellikleri mevcuttur. Kadınlar üzerinde ise mukus salgısını azaltma östrojen salgısını artırma vajinal alanın daralması gibi etkileri vardır. Kuvvet macunu günde bir tatlı kaşığı alınmalıdır. Bir tatlı kaşığının etkisi 48 saat kadar sürmektedir. Kuvvet macunu kalp hastaları tarafından kullanılmamalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir