Kredilerde Start-Up Kalkıyor

By | 20 Ocak 2014

Bir iş kurmak için vergi mükellefi tarafından finanse edilen kredi erişim hakkında bir yaş kapağı çıkarılmalıdır, başbakanın kurumsal danışmanı Lord Genç diyor.

Onun son raporunda 30 üzerindekiler başlangıç ​​krediler için uygun olması gerektiğini söylüyor.

Bu PM David Cameron İngiltere’de “ticari büyüme ateşlemek” yardımcı olacağını söyledi birkaç proje biridir.

Rab Genç tarafından ileri sürülen diğer öneriler daha kolay küçük işletmeler TL 230bn kamu sözleşmelerinin bir yıl boyunca teklif için yapım içerir.

Kredilerde Start-Up KalkıyorBaşka firmaların genişleme tavsiye almak için teşvik etmek için £ 30m fiş düzeni yaratılmasıdır.

İş Büyüyen hakkı – – başbakan yaptığı ikinci raporunda eski ticaret ve istihdam Bakanı Lord Genç de yerel ekonomide işletme okulları için daha büyük bir rol göstermektedir.

‘Özlemleri kaldırın’
Rab Young raporunda mikro işletmeler odaklanır – az 10 çalışanı var olan ve İngiltere’de tüm işletmelerin% 95’i oluşturan olanlar.

“Biz yeni firmaların oluşturulması için dünyanın en iyi ortamlardan biridir var,” dedi.

“Ne bu rapor yapmak için çaba artık ilk çalışanları almak ve büyümek için tüm bu yeni firmalara yardımcı ve teşvik etmektir.

“Bizim küçük işletmeler Büyüyen ekonomimiz dönüştürecektir – onlar hayati% 95 bulunmaktadır.

“İngiltere’nin mikro işletmelerin sadece yarım personelin ek bir üyesi aldı ise, işsizlik neredeyse sıfıra indirilecek. Biz özlemleri ve bu işletmelerin güvenini yükseltmek ve onları büyümeye araçları vermek gerekir.”

Aynı zamanda yeni ve gelişmekte olan işletmeleri desteklemek için hükümet programlarının daha iyi pazarlama olmalıdır, diyor.

‘Servet yaratıcıları’
Hayley Conboy, işletme için CBI temel politika danışmanı, Rab Genç haklı olarak hükümetin “etkin Mevcut finans ve destek programları pazara fon tahsis gerekiyor” olduğunu tespit edildiğini söyledi.

Ve Ticaret İngiliz Odaları küçük firmalar destek ve cesaret gerektiğini söyledi.

Dr Adam Marshall, BCC politika müdürü söyledi: “önlemler onlara büyümek için ihtiyaç duydukları finans, beceri ve hizmetlere erişim yardımcı olmak için konur kez Küçük ve mikro işletmeler sadece tam potansiyellerini yerine getirebilmek mümkün olacak.

“Rab Genç raporunda bu önlemlerin bir dizi tespit ve onu hala birçok firma büyüme potansiyeli zarar veriyor finansmana erişim sorunu çözmek görmekten memnuniyet duyuyoruz.

“Ama odak şimdi aslında iş dünyası için gerçek bir fark yaratabilir böylece yerden bu önerileri alma olmak, ve sırayla, sürücü ekonomik iyileşme gerekir.”

‘Out dokunma’
Ancak, bazı bir durgunluk işletme için iyi bir zaman olduğunu Rabbin Young raporunda sözleri daha az nazik tepki gösterdi.

“Son yıllarda işletmelerin sayısındaki artış bir durgunluk bir iş başlatmak için mükemmel bir zaman olabilir gösteriyor,” diye, bu bina ve iş gibi üretim faktörlerinin kalitesi daha ucuz ve daha yüksek olabilir “sözlerine ekledi, raporunda şöyle “yatırım getirisi büyük olabilir anlamına gelir.

O GE, Microsoft ve Disney tüm bir durgunluk sırasında başladığını söyledi.

Ama İşçi Partisi başkan yardımcısı Michael Dugher söyledi: “Bu da ne kadar umutsuzca dışarı dokunmatik David Cameron hükümetinin haline gelmiştir daha kanıtıdır.”

Bir Downing Street sözcüsü bir durgunluk bir iş başlatmak için iyi bir zaman olabilir açıklamada “istatistik tarafından karşılanır” dedi.

Istihdam sekreter ve 1980’lerin sonunda Margaret Thatcher altında daha sonra ticaret ve sanayi sekreteri oldu Rab Genç, bu düşük faiz oranları çoğu insan “bu yüzden bu yana” bu kadar iyi olmadı “vardı demek düşündüren sonra Kasım 2010’da yaptığı ücretsiz danışmanlık rolü istifa etti sözde durgunluk “başladı. O 11 ay sonra iade edildi.

Küçük işletme ve işletme üzerine başbakan danışmanı sıfatıyla ilk rapor 2012 Mayıs ayında yayınlanan ve bir iş kurma üzerinde duruldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir