Kraliçe Helen Mirren Davulculara Çıkıştı

By | 07 Mayıs 2013

Dame Helen Mirren hala Queen Elizabeth II, bu ortaya çıkmıştır sahne kostümü giymiş ise sessiz olmak sokak davulcular bir grup bağırdı.

Olay Rupert Caddesi üzerinde durdurulmuş bir eşcinsel ve transseksüel festivali teşvik eden bir geçit sonra Cumartesi günü Londra’da gerçekleşti, ama davul devam etti.

Dame Helen, yakındaki Gielgud Tiyatrosu’nda İzleyici sahnede, sonunda tam kostüm ortaya çıktı.

O sessiz olmak için onlara “tiyatrocu kelimeler” kullanılır diyor.

Turuncu Ulus, Park festivalde bir organizatörleri, o bir sahne kapıdan çıktı ve gürültü durdurmak gerektiğini talep zaman Dame Helen inci ve bir taç giymiş olduğunu bir açıklamada.

Dedi “Açıkçası o ‘Sessiz! Burada bir oyun yapmaya çalışıyorum! İnsanlar bilet için çok para ödemiş’, çığlık attı, kızdırdı”.

‘Ben buhar oldu’
Dame Helen de üretiminde Başbakanı David Cameron oynar Rufus Wright tarafından sokakta katıldı.

O Twitter’da yazdı: “Sadece kapatmak için 25 davulcular de aşağıdaki tarafından bir ömür boyu hırs yerine … kadar West End tiyatroları ince duvarlar var..”

“Ben kullanılan birkaç ‘tiyatrocu’ söz vardı korkuyorum,” Dame Helen Daily Telegraph söyledi.

O Pazartesi günü tiyatroda geldi gibi yine aynı şeyi olsaydı, Dame Helen istendi
O Pazartesi günü bir performans için tiyatroda geldi gazetecilere konuşan o davulcular bağırmaya pişman olmadığını söyledi.

Aynı gürültü yaparsanız “, yine aynı söyleyebilirim.

“Ben çok çapraz oldu, ben sadece seyirci hangi imkansız olduğunu, ne dediğini duymak izin çalışırken sahnede beş ya da 10 dakika geçirmişti -. Yüzden buhar oldu”

Çatışma rağmen, Dame Helen Park As One, davulcular ‘olay teşvik Pazartesi günü bir tişört giydi.

“Kesinlikle gideceğim” dedi.

“Ironi, ben davul seviyorum ve davulcular seviyorum. Başka bir durumda ben tüm bahisçilere ile zevk burada olurdu.

“Ne yazık ki aynı zamanda bir oyun yapmak zorunda oldu.”

‘Spontan, çılgınca şeyler’
Davulcular lider oldu liam Emerson, BBC şunları söyledi: “İkimiz de [kendisi ve Dame Helen] sanatçılar konum … Biz bizim biraz daha yüksek sesle var sadece talihsiz, bizim performans vardı Biz sadece bizim konser yapıyorduk – yapıyor. bizim bir şey. ”

Bay Emerson davulcular daha önce herhangi bir sorun olmadan günde Old Compton Street gerçekleştirilen söyledi, ama ekledi: “. Önümüzdeki zaman bunun biraz daha dikkatli olacak”

Ayrıca festival zaten kamuoyuna olmuştu rağmen olay, iyi bir tanıtım olmuştu itiraf etti.

“Saturday sonra, bize gerçek olayın kendisi yer almak için gidiyoruz. Word olan bizimle Kraliçe gibi giyinmiş biri olacak,” diye ekledi.

Olayın video görüntüleri çekim komedyen Chris Dangerfield, o “kollarını havayı dövüyordu, iletkenin hayatı korkuttu” Dame Helen düşündüm BBC söyledi.

“Dışarı çocuk arabası onu çıngırak attı ve o korkmuştum,” Dangerfield dedi.

Liam Emerson: “Bu, Kraliçe gibi giyinmiş bir kadın tarafından söyledi almak her gün değil”
Tiyatro karşı yaptığı daireden sahne filme komedyen, yaklaşık 500 ya da 600 kişi dışında “davulcular zevk” olduğunu vurgulayarak, tiyatroda bu “onlar ödemişti çünkü öncelik almalıdır” neden bilmediğini söyledi .

“Onlar çığlık edildi ve tezahürat, bu Soho için bilinen ne var -. Spontan, çılgın şeyler oluyor burada kültürel eserler büyük bir karışımı var.”

The Daily Telegraph Dame Helen seyirciler performansını görmek için bilet başına 100 £ kadar ödemişti işaret olduğunu bildirdi.

“O pis ve kör oldu, oldukça tuhaf,” geçit organize Mark McKenzie, dedi. “O anlattı … dur ‘, o gerçekten onun öfke kaybetmiş olmalı. Dedim,’ bu biz daha iyi çünkü en şimdi bu son olsun.

“. Eşcinsel sahne üzerinde değil çok şoklara size Ama Helen Mirren görmek Kraliçe tirmektedir ve küfür gibi giyinmiş ve size geçit durdurmak yapma – Bu yeni biri.”

İzleyici yılda Queen Elizabeth II ve onu başbakan arasındaki özel toplantılar hayal. Ayrıca 2006 film The Queen yazdı oyun yazarı Peter Morgan, ile Dame Helen tekrar bir araya getiriyor.

Dame Helen geçen hafta Laurence Olivier Ödülleri’nde Majesteleri rolüyle en iyi kadın oyuncu kazandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir