Köselik için sakal çıkarıcı yöntemler

By | 22 Ocak 2013

Köselik için sakal çıkarıcı yöntemler

Köselik bazı yaşlarda başlar ve iler ki yaşlar da etkisi aynı şekilde devam eden sorundur. Her erkek gür sakalının olmasını ister. Kirli sakal bırakmak arkadaşlarının yanında dah olgun görünmek vb duygulara kapılmak ister.
sakal

Köse olanlar için bitkisel sakal çıkarma losyondan bahsetmek isityorum. Sakal nasıl çıkar böyle bir yöntem mi var diyenler için cevap veriyoruz.

Sakal çıkarma yöntemleri Minoxidil ürünü ile başlar. Sakalınız çıkmıyorsa hemen 1 kutu minoxidil losyon alıp sakallarınıza kavuşabilir ve daha güzel görünüme sahip olabilirsiniz.

Minoxidil ürünü hakkında biraz daha bilgi verelim.

Minoxidil losyon ve şampuan olarak üretilmektedir. Minoxidil ilk yıllarda saç dökülmesi ve saç çıkarıcı olarak satılırdı. Son yıllar da sakal ürünü olarak da satılmaya başlandı.

Minoxidil şampuan ise saç dökülmesini önleyen en güzel üründür. Bitkisel karışımlardan oluşan şampuan 2 haftada saçı besler.

Saç çıkarıcı kullanımı çok kolaydır. Sabah akşam şeklinde günde iki kez kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmadan önce cildinizin kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Saçlarınızı yıkadıktan sonra veya duştan çıktıktan sonra havlu veya saç kurutma makinesi ile saçlarınızı kurulayın. Cildiniz kuruduğundan emin olduğunuzda saç diplerinize 20 damla damlatınız. Parmağınız ile cildinize yediriniz. Saçlarınızın dibine sürmeye dikkat ediniz. Akşamları yatmadan önce kullanmanız daha etkili olacaktır. Ürünü uyguladıktan sonra kurumasını bekleyiniz. Kurumadan yatarsanız yüzünüze veya cildinizde herhangi bir bölgeye bulaşarak istemediğiniz bölgelerde kıl çıkmasına neden olabilir. Saç çıkarıcı düzenli kullanımı sonucunda etkisini kesin olarak göstermektedir. Saçlarından sorunu olan herkes kullanabilir. Tamamen bitkisel bir ürün olduğundan hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir