Kadınlarda Libido Nedir

By | 02 Nisan 2013

Kadınlarda ergenlik dönemi ile başlayan libido salgısı kadınlarda ve erkeklerede cinsel yakınlık hormonudur. Cinsellik üzerinde büyük bir etkisi bulunan libido kadınlarda erkeklerde nazaran daha az salgılanmaktadır. Özellikle hamilelik dönemi sonrası çok daha azalır ve böylece kadında isteksizlik başlar. Bazı maddeler ise bu tür libido salgılanma olayını arttırmaktadır. L-Arginin bilinen en iyi libido arttırıcı maddedir.

Bu maddeyi ise içerisinde bulunduran bir çok ürün üretilmiştir. Özellikle damla türünde üretilen bu ürünler uzun süredir piyasada bulunmaktadır. Musele bu tür ürünler arasında yer almaktadır. Musele bu tür ürünlerin içerisindeki en eski ve bilinen ürünlerdendir.

Bu tür ürünlerden etki alamayanlar olabilir ancak Musele bilinen en iyi ürün olduğundan bir çok kadında etki göstermiştir. Bu etkiler kadınlardan kadınlara değişmektedir.

Her kadının farklı bir bünye çeşidi olduğundan insandan insana değişir bu ürünlerin etkileri. Bazılarında 15 dakikada etki gösterirken bazılarında ise yarım saate kadar ilerlemektedir. Bu yüzden bu tür ürünleri kullanırken kendi bünyenizi de hesaba katmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir