Isıtma Sistemleri İle Serinleye De Bilirsiniz

By | 16 Aralık 2012

Isıtma Sistemleri İle Serinleye De Bilirsiniz

Kış mevsimine yavaş yavaş yaklaştığımız bu günlerde evinizin, iş yerinizin ısınma problemini çözümleyebilirsiniz. Evinizin ve iş yerinizin ısınma problemini çözümleyerek, oldukça iyi bir kış mevsimi geçirebilirsiniz. Isıtma sistemleri arasında yer alan birçok ürün vardır. Bu ürünlerden biri de kaset tipi klimadır. Tavana monte edilen kaset tipi klima ile ortamın havasını eşit derecede ısıtabilirsiniz. Isıtma sistemleri arasında bulunan ve iş yerleri için en uygun olan ürünlerden biridir.

http://www.beko.com.tr/UPLOAD/PRODUCT/Thumb/27399_25278_13304-DA_large.jpg

Beko Ve Alternatif Isıtma Sistemleri

Isıtma sistemleri arasında bulunan bu güzel ürünün sahip olduğu genel ve teknik özellikler, kullanılan üründen daha fazla keyif almayı sağladığı gibi ürünün daha fonksiyonl olmasını da sağlamaktadır. Jet cool (hızlı soğutma), anti alerji özel filtre, uyku modu ve korozyona dayanaklı gold fin dış ünite vardır. Isıtma sistemleri arasında bulunan ürünün elektrik kesintilerinden sonra tekrar açılma özelliği vardır. Ürün plasma özelliğindedir. Sağlıklı nem alma ve akıllı çalışma sistemi ve yıkanabilir anti – bakteri filtresi vardır. 24 saat çoklu programlama (timer) özelliği ile doğal rüzgar etkili hava sirkülasyon (chaos swing) vardır. Buz çözme (defrost) özelliği, fan hızı kademesi vardır. Surround flow vardır. Enerji sınıfı-soğutma: E, enerji sınıfı-ısıtma: D, ses seviyesi – iç ünite (dBA): 49, ses seviyesi – dış ünite (dBA): 59, cassette tip, heat – pump ısıtma tipi, iç ünite (GxYxD) mm: 922x917x360, dış ünite (GxYxD) mm: 1060x1220x465, dış ünite (GxYxD) mm: 922x917x360 ölçülerindedir. Soğutma kapasitesi (Btu/h): 48000, ısıtma kapasitesi (Btu/h): 52000.

Isıtma kategorisinde yer alan bu ürün soğutma sistemleri arasında da bulunuyor. Modele dair daha geniş bilgi edinmek için http://www.beko.com.tr/isitma-sogutma-sistemleri-fiyatlari.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden fiyatları da öğrenebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir