İPhone 7 için kılıf gerekli mi?

By | 28 Ekim 2016

İPhone 7 için kılıf gerekli mi?

iPhone 7 kullanıcılarının merak ettiği sorulardan birisi de iPhone 7 çizilir mi ya da darbeye dayanıklı mı? Cevabı hemen verelim hayır çizilmeye ve darbeye dayanıklı değil hatta Apple, Jet Black olarak bilinen simsiyah iPhone 7 için kılıf almanızı tavsiye etmektedir.

iphone-7iPhone 7 camı ve kamerası çizilmeye karşı dayanıklı olsa da kasası kolayca çizilebilmekte ya da darbe sonucunda hasar oluşabilmektedir. iPhone için kılıf kullanmamak cihazınızın kısa sürede çizilmesine, darbe izleri oluşmasına hatta kırılmasına neden olacaktır. iPhone 7 kılıfları telefonunuzu çiziklere darbelere karşı korumanın yanı sıra telefonunuza farklı bir imaj kazandıracaktır. Orijinal iPhone 7 kılıfı satın alarak telefonunuzun başına gelebilecek kazaları en aza indirebilirsiniz. Kalitesiz ve ucuz kılıf seçenekleri kısa sürede yıpranarak sizi pişman edebilir ya da telefonla tam uyumlu olmayan iphone 7 kılıf telefonunuzu çizecektir.

Orijinal iPhone 7 kılıfları telefonunuzu daha kullanışlı hale getirirken koruma altına alır. iPhone 7 deri, silikon ve metal kılıf çeşitleri arasından zevkinize uygun modeli satın almanızı tavsiye ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir