iPhone 7 için hangi kılıfı almalıyım?

By | 31 Ekim 2016

iPhone 7 için hangi kılıfı almalıyım?

iPhone 7 satışları rekorlar kırarken iPhone 7 için kılıf ve kapak modelleri de çok satılıyor. En güzel iPhone 7 kılıfları telefonunuzu hem daha şık ve estetik hale getiriyor hem de koruma altına alıyor. iPhone 7 kılıf modelleri arasından tarzınızı yansıtan kılıfları seçin ya da kendi iPhone 7 kılıfınızı tasarlayın.

iphone-7-kilifiPhone 7 için kılıf araştırması yapıyorsanız bu yazdıklarımız dikkatli okuyun. iPhone 7 için birçok farklı marka ve modelde kılıf bulabilmek mümkündür. iPhone 7 için kılıf satın alırken ucuz kılıf modelleri yerine kaliteli ve orijinal iPhone 7 kılıfları araştırmalısınız. Ucuz iPhone 7 kılıfı kısa sürede sararacak, yıpranacak ve özelliğini yitirecektir. Orijinal olmayan iPhone 7 kılıfı koruma özelliğine de sahip olmadığı için telefonunuzu darbelerden korumayacak hatta iPhone 7’ye tam uyumlu değilse cihazınızı çizecektir. iPhone 7 kılıf alacaksanız birkaç farklı alternatif var.

iPhone 7 deri kılıf; şık, gösterişli ve kullanışlı deri kılıflar iPhone için iyi bir tercih olacaktır. Bazı modellerde kart bölümü de olduğu için cüzdan taşıma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Stand şekline dönüşen iPhone deri kılıfları ile film keyfi yaşayabilirsiniz.

iPhone 7 silikon kılıf; ultra ince, hafif ve telefonun estetiğini gizlemeyen kılıflardır. Telefonu darbe ve çiziklere karşı koruyor. Kaliteli silikon kılıfları hem çok şık hem de sararma ya da esneme yapmıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir