iPhone 7 en güzel kapakları

By | 28 Ekim 2016

iPhone 7 en güzel kapakları

iPhone 7 kapak çeşitleri satışa sunuldu. Orijinal iPhone kapakları özellikle (Jet Black)simsiyah iPhone 7 için Apple tarafından tavsiye edilmektedir. Çizilmeye karşı dayanıklı olmayan iPhone 7 için kapak kullanımı telefonu darbelere ve çiziklere karşı korurken aynı zamanda daha kullanışlı ve orijinal bir görünüm kazandırıyor.

iphone_7_ne_zaman_cikacak_iphone_7_fiyati_1461670755_6143iPhone 7 için birçok farklı kapak çeşidi bulunmaktadır. En çok satılan iPhone 7 kapakları; silikon kaplar, metal çerçeveler ve deri kılıflardır. Yeni nesil Spigen iPhone 7 kılıf modelleri de çok beğenilmektedir. Telefonu daha kullanışlı hale getiren iPhone 7 kapakları kredi kartını taşımaya imkân veriyor aynı zamanda telefondan film keyfi yaşamak isteyenlere de kolaylık sağlıyor. iPhone 7 kapak çeşitlerini sadece görsel olarak değil koruma özelliğine göre incelemelisiniz.

Darbe emici silikon iPhone 7 kapağı, yere düşme durumunda darbeleri emerek en aza indirger ve telefonun kırılma / bozulma ihtimalini azaltır. iPhone 7 camı çizilmeye dayanıklı olsa da yere düşme durumunda kolayca kırılabiliyor. iPhone 7 için kapak kullanmamak cihazın kısa sürede yıpranmasını, belki bozulmasını ya da kırılmasını sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir