İnverter Klima İle Modern Ve Sağlıklı Serinlik

By | 16 Aralık 2012

İnverter Klima İle Modern Ve Sağlıklı Serinlik

Evinizde ya da iş yerinizde kullanabileceğiniz klima tipi arasında yer alan inverter klima modelleri ile sağlıklı bir şekilde serinleyebileceksiniz. Sağlıklı nem alma özelliği ile ortamın havasını kurutmadan, mevcut nemin tamamını yok etmeden soğuk hava üflemesi yapan inverter klima modelleri farklı özellikleri ile sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakta olan inverter klima modellerine dair detaylı bilgiler edinmek ve ürünleri yakından görmek istiyorsanız Beko mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

İnverter Klima Ve Sağlıklı Ortamlar İçin Gereken Ürün Özellikleri

Beko mağazalarını ziyaret ederek, inverter klima modellerine dair çok daha detaylı bilgiler edinmiş olmanın verdiği ayrıcalıklığı yaşayacak, seçiminizi edindiğiniz bilgiler doğrultusunda yapabileceksiniz. Hava sirkülasyonu özelliği ile ortamın havasını değiştiren, ısıtan, hem de serinleten inverter klima modelleri neo plasma özelliğindedir. Otomatik iç ünite kurutma fonksiyonu ve Jet Cool ( Hızlı Soğutma) – hızlı ısıtma (jet heat) özelliği vardır. Anti alerji özel filtresi sayesinde sağlıklı bir ortam ile serinleyebileceksiniz. Uyku modu ( Sleep Mode ) ve korozyona dayanıklı gold fin dış ünite özelliğinin inverter klima farkını ortaya koyması sizi memnun edecektir. Elektrik kesintilerinden sonra tekrar çalışma özelliği ile ortamın havasını sabit tutacaktır.

Akıllı çalışma sistemi, çoklu programlama özelliği, yıkanabilir anti – bakteri filtresi ve doğal rüzgar etkili hava sirkülasyonu, buz çözme özelliği ve 5 fan hızı kademesi olan modellerin kullanımı oldukça kolaydır. A Enerji Sınıfı-Soğutma ve A Enerji Sınıfı-Isıtma, Heat-pump ısıtma tipine sahip olan inverter klima modelleri hakkında detaylı bilgiler edinmek için http://www.beko.com.tr/sogutma-split-inverter-klima.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden ürün fiyat aralığını da öğrenebilirsiniz ve alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

http://www.beko.com.tr/UPLOAD/PRODUCT/Thumb/23027_25278_9500-D-9600-D_large.jpg

 

One thought on “İnverter Klima İle Modern Ve Sağlıklı Serinlik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir