İntikam Dizisi Konusu, Oyuncuları , Beren Saat

By | 11 Aralık 2012

İntikam Dizisi, Beren Saat, Dizinin Konusu…

Başrollerini Beren Saat ve Mert Fırat’ın paylaşacak olduğu dizide bir de üstad yer alıyor. Nejat İşler’in de bulunduğu dizi de Engin Hepileri, Arzu Gamze Kılıç da rol alıyor.

Bu dizide eski Beren Saat dizileri gibi Kanal D ekranlarında gösterime çıkıyor. Ne zaman başlayacağı tam olarak bilinmeyen dizide konu biraz karışık… Amerika’nın en hit dizileri arasında gösterilen “Revenge” adlı dizi Türk dizilerine uyarlanıyor ve adını ise İntikam alıyor.

Dizinin konusu ise; çok sevdiği babasının bir iftira ile suçlanması ve ardından tutuklanması üzerine gelişen bir hikâyeyi konu ediniyor. Babanın müebbet hapse çarptırılması ile gelişen olaylar bir de üzerine babanın dayanamayıp ölmesi ile daha da karışmaya başlıyor.
İşte bu olaylardan sonra oldukça çok sinirlenen genç bir kızın babasının o iftirayı atanlardan intikamını alması ile olaylar daha da gelişiyor ve filmin asıl konusu ortaya çıkıyor, “İntikam” Konunun asıl açılımı ise Beren Saat’in babası oyuna getiriliyor ve hapse atılıyor. Hapiste dayanamayıp ölünce Beren Saat buna çok sinirleniyor ve İntikam yemini ediyor. Beren Saat ise bir daha babasını asla göremiyor. Dizi ise 2013 yılında Kanal D ekranlarında olacakmış.

Beren Saat biyografisini buradan bakabilirsiniz. http://www.byguncel.com/beren-saat/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir