İngiltere’de İşyerleri Ekonominin Parlayacağına İnanıyor

By | 13 Mayıs 2013

Üreticileri daha az iyimser olmasına rağmen Güven, son iş araştırmalara göre, en İngiltere işletmeler genelinde geliştirmektedir.

İş lobi grubu CBI, 1% bu yıl büyüme tahminini muhafaza rağmen ekonomi, gelen “düz büyüme” hareket olduğunu söyledi.

Bu arada, muhasebe firması BDO iş güven özellikle hizmet sektöründe, Nisan ayında gelişmiş söyledi.

Ancak, BDO üretim için görünüm “kasvetli kalır” dedi.

Ve CBI “açık sorunları” bir sessiz uluslararası bakış tutarak geri yatırım dediği Euro bölgesindeki belirsizlik ile, yurtiçinde ve yurtdışında hem de kaldı ve söyledi.

Bu evde, enflasyon onların yaşam standartlarını aşındırarak buluyorduk tüketiciler için bir sorun teşkil söyledi. Bu enflasyon bu çeyrekte% 3,1 zirve bekliyor.

CBI direktörü-genel, John Cridland, şunları söyledi: “CBI şirketleri arasında, ileri ruh hali biraz aydınlandı ki genel anlamda var.”

O Kredi Programı için hükümetin Fon bir etkisi başlamıştı söyledi: “. [Kredi] Ben küçük işletmeler için konuşmak, zaten maliyet fayda görüyoruz, ve daha düşük maliyetli daha durumu yol açar”

Karışık bir tablo
Önümüzdeki altı ay içinde iş performansı ve ekonomide BDO anket göstergeleri iyimserlik.

Onun İyimserlik Endeksi 93.0 isabet rağmen, büyüme göstermek için gerekli 95 puan altında hala.

Ancak, endeks yaptı Mart 0,8 puan yukarı taşımak, ve Ekim 2012 yılından bu yana en yüksek noktada.

Peter Hemington, BDO bir ortak, güven İngiltere işletmeler yavaş yavaş dönen gibiydi, ve hizmet sektöründe devam eden bir canlanma olduğunu söyledi.

“Ancak, önceki aylarda olduğu gibi, bizim endeksleri karışık bir tablo ortaya,” diye ekledi.

“Imalat sektöründe belirli bir husustur. Bunu Birleşik Krallık ekonomisi yeniden dengelemek için planını konusunda ciddi ise, hükümet özellikle kredi ve sektörde yatırım hem de teşvik ederek, İngiltere imalat yardım için daha fazla inanmak devam ediyor.

“Biz de hala hükümetin kamu yatırım artırarak İngiltere’nin ekonomik iyileşme hızlandırmak için mükemmel bir fırsat olduğunu düşünüyorum.”

BDO rapor hizmet ve imalat sektörlerinin beklenen kaderi arasındaki farklılık kısmen İngiltere işletmeler üzerindeki enflasyonist baskıların artan etkisi ile açıklanabilir söyledi.

Üretim, dedi, enerji ve emtia fiyatlarındaki artışın tarafından sert vurulduğunu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir