İngiltere’de Hükumet Sınavları

By | 29 Nisan 2013

O Eton bir “kamu hizmeti bağlılık” teşvik diğer okullara göre daha iyi olduğunu iddia için headteachers tarafından lampooned zaman hükümette eski Etonians sayısı savunmak için David Cameron’ın politika danışmanları biri tarafından bir girişim geri tepti.

Jesse Norman, Hereford ve Güney Herefordshire için Tory MP, kendisi eski bir Etonian, onun öğrenciler için değerleri onlara okul instils ofis için tımar en iyi aldığını Cumartesi günü önerdi. “Diğer okullar kamu hizmeti için aynı taahhüt yok. Onlar başka şeyler,” geçen hafta Cameron ile üst politika rolleri terfi gereken iki eski Etonians biriydi Norman, dedi.

“Bu öğrencilerin gerçekten okulun büyük parçalar kendilerini çalıştırabilirim birkaç okul biri oldukça aynı şekilde erteleme yok Yani, kendi eylemleriyle değişiklik yapma olasılığı olduğunu düşünüyorum..”: Diye ekledi

Sözleri devlet sektöründe başkanları arasında inançsızlık ile bir araya geldi. Joan McVittie, son Yeni Yıl onur listesinde bir kadın yapıldı Haringey, kuzey Londra, Woodside Lisesi Müdür, şunları söyledi: “Ben hayatımda böyle saçmalık duymadım.

“Ben beyefendi bir devlet okula gidip genç insanlar okul konseyleri, onlar katılan gönüllü çalışma ve ne toplumda ne yapmak. Bütün fakir insanlar bizim yaptığımız düşünüyorum görünüyor çalışması görmek gerektiğini düşünüyorum devlet okullarında oturup bizim sınavları için çalışmaya ve toplum içinde iyi yapmak için hiçbir zaman var olmasıdır. O tam ve mutlak çöp konuşuyor. ”

Mike Griffiths, Erkek Northampton Okulu okul müdürü ve okul ve Kolej Liderleri Derneği şu anda başkanı, o yorum “biraz saçma” ve “oldukça yorucu” bulduğunu söyledi. “Ben bunları düşünmeye zaman görüşlerini gerçekten gerçeğe karşılık emin değilim,” dedi. “Bu kadar kamu hizmeti fikrine adamış, çünkü ben sosyal hizmet uzmanları olmak birçok eski Etonians duymamış, değil mi?

“Diye Eton de devam etti alt sınıf öğrencilerini uşak ve zorbalık gibi şeyler liderlik geliştirmek için iyi olduğunu söylüyor?”

Özel sektörden, Anthony Seldon, Wellington College ana, şunları söyledi: “Eton, aslında, kamu hizmeti ve karakter öğreten tek okul değil Bu devlet ve özel, ve tüm okullarda öğretilmelidir bir şeydir. . ”

Seldon Norman için konuşuyordu ki hükümet sınavları çok fazla vurgu ve bu kamu hizmeti ve karakter binası olarak değerler çok az olduğunu söyledi. “Hayatta başarı sınav sonuçları çok daha fazla ilgilidir,” dedi.

Norman eski moda konularda odaklanmış şekilde Eton övdü. “Söylem ve şiir ve topluluk önünde konuşma ve performans gibi şeyler hayatta başarılı gençlere çok önemli olan,” dedi.

Cameron geçen hafta terfi Diğer Old Etonian Jo Johnson, Londra Belediye Başkanı Boris Johnson kardeşi oldu. Jo 10 politikasının Ünitesi No başkanı yapıldı.

Norman eklendi:… “Ben okulda iken ben hükümetin üstündeki insanların herhangi bilmiyordum ben Boris biliyor muydunuz Bana altında birkaç yıl oldu ama o zaman herkes Boris biliyordum O oldukça farklı rakam oldu. . Jo ben biraz Cameron kardeşi biliyordu. çok daha genç, ama o benim yıl değildi. ”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir