İktidarsızlık Kaderiniz Değil

By | 29 Eylül 2014

İktidarsızlık Kaderiniz Değil
novagraHalk arasında iktidarsızlık olarak bilinen tıp dilinde ise erektil disfonksiyon olarak tanımlanan ereksiyon bozukluğu, cinsel ilişki için yeterli derece sertleşme sağlanamaması durumudur. Bu sorunun ortaya çıkmasında fizyolojik ve psikolojik sebepler bulunmaktadır. Erkeklerde her 10 kişiden 1’inde ereksiyon sorunu görülebilmektedir. Ayrıca bu sorunun yaşa bağlı olarak görülme sıklığı değişmektedir. Sigara ve alkol kullanımı, stres, depresyon, uyku sorunları iktidarsızlık problemini tetiklemektedir.
40 yaş üstü erkeklerde daha fazla görülme riske bulunan bu rahatsızlık için cinsel sağlık ürünleri kullanılabilir. Sertleşme sağlayacak bir ürün olan novagra, ereksiyon sorunlarını ortadan kaldırarak, ilişki süresinin sonuna kadar bu etkisini sürdürecek niteliktedir. İçeriğinde bulunan tadalafil etken maddesiyle sertleşme sağlayan novagra aynı zamanda cinsel performansı da artırmaktadır.
Novagra , 36 saat etki gösteren mucizevi bir bitkisel karışımdan oluşmaktadır. Bu ereksiyon hapı ile birlikte sertleşme sorunu, erken boşalma sorunu ve iktidarsızlık gibi problemler ortadan kalkmakta ve partnerler arasındaki cinsel hayat daha düzgün bir hal almaktadır. Performans artışına yardımcı olan bu ürün ilişki süresini artırmaktadır. Tabletler halinde olan ürün sarı renge sahiptir.
http://www.novagra.web.tr/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir