İkizce ve kumru ilçesi

By | 10 Aralık 2013

Mesudiye’ye giderken yolların asfalt olduğunu sizlerde görebilirsiniz. Adını sıklıkla duyduğumuz ordunun en güzel ilçelerinden bir diğeri ise İkizce’dir. Bu ilçenin belde ve köylerin toplamı 14.885 civarındadır. Turistlik mekân açısından oldukça zengin turistlik alanlara sahiptir. Şaleleri ile bilinen ilçe her yıl yüzlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır.
ikizce
Ordu iline en yakın ilçe olan Fatsa, sahilinin eşsiz manzarası ile dikkat çekmektedir. Sahilinde bulunan doğal yeşil yapı ve bu yeşilliklerin denizle bütünleşmesi ile kıskandıracak bir manzarayı biz insanlara sunmaktadır. Coğrafi konumu nedeni ile tarih boyunca idari ve ticari bir merkez olarak kullanılmıştır. En nemli geçim kaynağı fındık olan bul ilçenin tanınmasının en önemli nedeni fındıktır. Eşsiz bir şekilde Karadeniz’ de konumlanmış olan ve Karadenizimizin incisi ilçelerimizden Fatsa tüm güzellikleri ile birlikte sizlerin ziyaretini bekliyor. Ulaşımı oldukça kolay olarak gerçekleştirebileceğini ilçemiz deniz kıyısı boyu olan konumu ile de sizlere farklılığını hissettirecek.
Hızla büyümekt de olan Kumru ilçesi de her geçen gün hızla gelişmektedir. Son zamanlar da en fazla yatırım yapılan ilçeler arasıdadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir